Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Pirelli Cinturato All Season Plus

Pirelli Cinturato All Season Plus - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Pirelli Cinturato All Season Plus to całoroczna propozycja należąca do segmentu premium. Przygotowana przez jeden z największych koncernów oponiarskich na świecie, oferuje takie istotne właściwości, jak:

  • najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy na śniegu i w deszczu,
  • doskonała trakcja w czasie manewrów i skrócona droga hamowania,
  • opcjonalna możliwość podróżowania nawet po przebiciu opony.

Opony Pirelli Cinturato All Season Plus

Opona Pirelli Cinturato All Season Plus jest produkowana w rozmiarach od 15 do 20 cali. Część z oferowanych wersji posiada zwiększoną nośność, w większości dostępnych wymiarów jest także oparta o technologię Seal Inside, która umożliwia jazdę również w sytuacji przebicia opony.

Testy opon Pirelli Cinturato All Season Plus miały miejsce w latach 2018-2019. W konkurencji Auto Bild 2018 przygotowanej dla ogumienia 195/65 R15 omawiany model zajął 9 z 12 możliwych miejsc, wykazując dobrą trakcję na śniegu i suchej drodze przy jednoczesnych gorszych osiągach w deszczowe dni. Rok później ta sama organizacja skontrolowała także 31 wersji całorocznych o wymiarze 225/45 R17. W tym rankingu Pirelli uplasował się na 16 pozycji.

Opinie o Pirelli Cinturato All Season Plus wskazują, że jest to bardzo dobra opona, która sprawdzi się w każdych warunkach – niezależnie od pory roku. Oferuje optymalną przyczepność na suchej, mokrej i ośnieżonej nawierzchni, a zarazem jest wyjątkowo komfortowa, nie generując nadmiernego szumu w czasie jazdy. Kierowcy zwracają uwagę także na dobrą redukcję nierówności, skuteczne odprowadzanie wody oraz znacząco ograniczone zużycie.

Pirelli Cinturato All Season Plus będzie dobrym wyborem dla użytkowników:

  • poszukujących wielosezonowego modelu ogumienia o harmonijnych osiągach bez względu na panującą aurę,
  • zwracających uwagę na precyzję wykonania, wysoką trwałość oraz komfort podróżowania,
  • chcących uniknąć częstych wizyt u wulkanizatora, związanych z sezonową wymianą opon.

Bieżnik Pirelli Cinturato All Season Plus


W Pirelli Cinturato All Season Plus zastosowano bieżnik o kierunkowym wzorze. Jego konstrukcja pozwala na utrzymanie precyzyjnej trakcji, nawet w czasie gwałtownych manewrów czy opadów deszczu. Dwa szerokie kanały zlokalizowane w centralnej strefie sprzyjają skróceniu drogi hamowania i poprawiają prowadzenie na suchej nawierzchni. Nowoczesna mieszanka utrzymuje elastyczność w skrajnych temperaturach, a technologia Seal Inside dodatkowo uszczelnia oponę w chwili przebicia, chroniąc ją przed niebezpieczną utratą ciśnienia.

Bieżnik Pirelli Cinturato All Season Plus

Opinie o oponiePirelli Cinturato All Season Plus


Etykieta Pirelli Cinturato All Season Plus dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony