Partnerem strony jest:

Oponeo.pl

Opony Vredestein

Vredestein to holenderska marka, która pojawiła się w 1908 roku. Jej nazwa pochodzi od farmy, która była jedną z pierwszych siedzib przedsiębiorstwa. Przez kilkanaście lat firma ta oferowała opony do samochodów osobowych, by następnie na pewien czas wycofać się z branży. Wróciła na rynek zaraz po drugiej wojnie światowej, będąc projektem wspieranym przez koncern BF Goodrich. W kolejnych dekadach inżynierowie Vredestein opracowywali coraz lepsze modele opon, dostosowane do europejskich warunków klimatycznych. Przez lata ogumienie tej marki było stosowane podczas wyścigów oraz jako pierwsze wyposażenie nowych samochodów. Po przejściowym, gorszym okresie firma podjęła współpracę z włoskimi projektantami, dzięki czemu zyskała na popularności, stając się pierwszym producentem, który – prócz osiągów – zadbał także o atrakcyjny wygląd ogumienia.

Współczesne opony Vredestein to produkt klasy premium, który charakteryzuje się doskonałymi parametrami oraz agresywnym wyglądem bieżnika. Są one dedykowane do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz 4×4. Dzięki swoim wysokim osiągom zajmują one najwyższe lokaty w testach opon, zapewniając komfort i bezpieczeństwo przez cały rok.

Kierowcy, którzy stosują opony Vredestein w swoich samochodach, zyskują doskonale dopracowane parametry, odpowiadające wymaganiom letniego lub zimowego sezonu. Ogumienie tej firmy bardzo dobrze sprawdza się na suchej, mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, oferując dobrą przyczepność, stabilność oraz skróconą drogę hamowania. Ważnym aspektem jest również starannie zaprojektowany wzór bieżnika, który podnosi ogólną prezencję pojazdu, dodając mu drapieżnego, sportowego charakteru.

Modele opon Vredestein