Partnerem strony jest:

Oponeo.pl

Opony Yokohama

Yokohama to japońska marka opon, której historia sięga 1917 roku. Jej nazwa pochodzi od miasta Jokohama, w którym została ona założona, a jednocześnie od firmy-twórcy – Yokohama Cable Manufacturing. Początkowo przedsiębiorstwo produkowało opony kordowe oraz ogumienie do samochodów ciężarowych, a od 1935 roku – także modele na pierwszy montaż do aut osobowych Nissana i Toyoty. W kolejnych latach, prócz głównej siedziby w Japonii, firma otwierała kolejne filie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Obecnie Yokohama posiada 43 oddziały na kilku kontynentach, będąc jednym z największych producentów ogumienia na świecie.

Firma Yokohama oferuje opony klasy premium do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od ponad wieku doskonali stosowane technologie oraz materiały, łącząc w sobie najwyższą jakość i doskonałe osiągi. Opony Yokohama są kontrolowane na każdym etapie produkcji, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Są one szczególnie cenione przez kierowców pojazdów z silnikami o dużej mocy, którzy chcą optymalnie wykorzystać możliwości swoich samochodów.

Użytkownicy, którzy sięgają po opony Yokohama, mogą być pewni maksymalnych osiągów na każdej nawierzchni, niezależnie od panujących warunków pogodowych. Ogumienie tej firmy jest wykonane z najwyższej klasy materiałów, które umożliwiają długotrwałą, bezawaryjną eksploatację. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom posiada ono olbrzymi potencjał, sprawdzając się zarówno w letnim, jak i zimowym sezonie. Modele Yokohama zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających kierowców, preferujących zarówno dynamiczny, jak i bardziej spokojny styl podróżowania.

Modele opon Yokohama