Partnerem strony jest:

Oponeo.pl

Opony Sava

Sava to słoweńska marka, która pojawiła się na rynku oponiarskim w 1920 roku. Jej nazwa nawiązuje do drugiej, największej obok Dunaju rzeki, przepływającej przez Słowenię. Początkowo firma ta była spółką czterech przedsiębiorców, znaną jako Atlanta, by po 10 latach przejść we władanie austriackiego przedsiębiorstwa Semperit, a następnie koncernu Continental. Po chwilowym przestoju spowodowanym wojną, Sava wznowiła produkcję, bazując na wielu innowacyjnych technologiach i oferując szeroki wybór towarów. W kolejnych latach powracała ona zarówno do Semperitu, jak i Continentala, ostatecznie przechodząc w 1997 roku do koncernu Goodyear, z którym jest powiązana aż do dziś.

Obecnie Sava zajmuje się produkcją opon klasy ekonomicznej, dedykowanych do pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Oferowane modele łączą w sobie harmonijne osiągi, które są dostępne w przystępnych dla każdego cenach. Sprawdzą się wśród kierowców, którzy preferują rozsądny styl kierowania oraz podróżują raczej na krótszych dystansach. Opony Sava zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa oraz dobrą jakość, ciesząc się powodzeniem wśród mniej wymagających użytkowników na całym świecie. W szerokiej gamie produktów znajdują się modele na sezon letni i zimowy oraz uniwersalne wersje całoroczne.

Kierowcy, którzy zdecydowali się na założenie opon marki Sava, zyskują niedrogie ogumienie o zrównoważonych parametrach, które sprawdzi się podczas codziennego podróżowania. Modele tej firmy stanowią kompromis jakości i ceny, zaspokajając potrzeby większości użytkowników. Testowane na etapie produkcji, spełniają rygorystyczne normy jakości, a bazując na technologiach koncernu Goodyear – nie zawodzą nawet w trudniejszych sytuacjach.

Modele opon Sava