Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Bridgestone Weather Control A005 EVO

Bridgestone Weather Control A005 EVO - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Bridgestone Weather Control A005 EVO to ogumienie wielosezonowe, należące do klasy premium. Stworzone przez japoński koncern, będący jednym z największych producentów opon na świecie, łączy w sobie takie zalety, jak:

  • doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni,
  • ulepszone osiągi na ośnieżonej jezdni,
  • wydłużona żywotność.

Opony Bridgestone Weather Control A005 EVO

Opony Bridgestone Weather Control A005 EVO są dedykowane do pojazdów osobowych poruszających się na kołach w rozmiarze od 15 do 21 cali. Będą one doskonale pasować zarówno do mniejszych samochodów miejskich, jak i większych SUVów, przemieszczających się po mieście i na trasie.

Pomimo, że jest to model całoroczny, cechuje się on doskonałymi właściwościami na śniegu – zostały one docenione przez unijnych specjalistów, skutkując przyznaniem certyfikacji 3PMSF. Również sama firma Bridgestone starannie dopracowała i przetestowała jego osiągi, dzięki czemu wersja ta gwarantuje lepszą siłę pociągową oraz krótszą drogę hamowania i większe przyspieszenie poprzeczne na ośnieżonej nawierzchni niż jej poprzednik Weather Control A005.

Z uwagi na fakt, iż omawiany model jest nowością na rynku, opinie o Bridgestone Weather Control A005 EVO będą dopiero gromadzone. Niemniej poprzedzająca wersja cieszyła się doskonałymi recenzjami użytkowników, stąd można spodziewać się, że także jej następca zdobędzie uznanie wielu kierowców.

Opona Bridgestone Weather Control A005 EVO to produkt, który w pełni zadowoli użytkowników:

  • poszukujących całorocznego modelu o wyjątkowej trwałości, który umożliwi wydłużoną eksploatację bez utraty wysokich osiągów,
  • zwracających dużą uwagę na najwyższy poziom bezpieczeństwa niezależnie od pory roku, aktualnej temperatury czy warunków pogodowych,
  • zainteresowanych nabyciem modelu z technologią DriveGuard, która pozwoli im na czasowe kontynuowanie podróży nawet po przebiciu opony.

Bieżnik Bridgestone Weather Control A005 EVO


Model Weather Control A005 EVO marki Bridgestone został wyposażony w kierunkowy bieżnik z dużą liczbą zróżnicowanych lameli na barku, które pomagają w skróceniu drogi hamowania, zapewniając wysoką stabilność w każdych warunkach. Jego szerokie szczeliny skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe, gwarantując optymalną przyczepność zarówno w deszczowe i śnieżne, jak i suche dni. Dopracowana konstrukcja oraz nowoczesna mieszanka z krzemionką wspierają właściwości jezdne przy ekstremalnej pogodzie, a zarazem sprawiają, że bieżnik ściera się powoli i równomiernie, nie tracąc swoich osiągów wraz ze zużyciem.

Bieżnik Bridgestone Weather Control A005 EVO

Opinie o oponieBridgestone Weather Control A005 EVO


Etykieta Bridgestone Weather Control A005 EVO dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony