Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Dunlop SP StreetResponse

Dunlop SP StreetResponse - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik Dunlop SP StreetResponse


Bieżnik Dunlop SP StreetResponse

Opinie o oponieDunlop SP StreetResponse


ROBERT napisał(a):

Opony Dunlopa z serii SP Street Response są fatalne, nie można ich wyważyć pomimo licznych prób. Nigdy nie miałem do czynienia z takim bublem! A miałem założone opony niby gorszej konkurencji.

Ocena: 4
sakuraba napisał(a):

Opona o dobrych parametrach jezdnych.

Ocena: 5
Leszek napisał(a):

Pięknie trzymają się drogi!

Ocena: 6
dm napisał(a):

Za tą cenę rewelacja i tyle. gdy te zużyję na pewno kupię je jeszcze raz.

Ocena: 5
jaqoob napisał(a):

Opona warta swojej ceny, przynajmniej w tym rozmiarze 155/80/13. Nie mam co oceniać trzymania na zakrętach, bo przy tym profilu ciężko wymagać cudów, ale ogólnie bardzo fajna guma. Myślę, że warto.

Ocena: 4
tomasz napisał(a):

Jak za tę cenę to są fajne oponki.

Ocena: 4
Kuba napisał(a):

Jak najbardziej ok porównanie jakość cena super

Ocena: 5
kalvin2613 napisał(a):

Opona godna polecenia. Przesiadłem się z BF Goodrich i różnica kolosalna. Dobrze trzymają na suchej jak i mokrej nawierzchni. Dobra amortyzacja.

Ocena: 6
meszamorum napisał(a):

Jak w podsumowaniu. Na deszczu trzeba jezdzic ostrożnie, bo udalo mi się 2 razy wpasc w poslizg jadac z predkoscią o 10km/h wiecej niz dozwolona.

Ocena: 5
kaz napisał(a):

Bardzo dobra.

Ocena: 5

Etykieta Dunlop SP StreetResponse dla rozmiaru 165/65 R15 81 T

E
C
70 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę C.
  • Efektywność paliwowa - Model Dunlop SP StreetResponse uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria E oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas - Średni poziom hałasu opony na poziomie 70dB oznacza, że posiada ona dobre parametry komfortu akustycznego. Zapewnia stosunkowo cichą pracę oraz redukcję drgań. Dzięki temu można cieszyć się z podróży, bez uciążliwego, jednostajnego szumu.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
9 Test opon letnich ADAC 2012 w rozmiarze 165/70 R14
13 Test opon letnich ADAC 2011 w rozmiarze 175/65 R14

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony