Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Firestone Winterhawk 4

Firestone Winterhawk 4 - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Firestone Winterhawk 4 to model na sezon zimowy należący do klasy średniej, oferujący atrakcyjne właściwości, przystępną cenę zakupu oraz optymalną jakość wykonania. Zaprojektowany przez amerykańską markę z ponad 100-letnim doświadczeniem, łączy w sobie następujące zalety:

  • skróconą drogę hamowania, przekładającą się na bezpieczeństwo podróżowania,
  • zwiększona przyczepność na ośnieżonej nawierzchni,
  • precyzyjną kontrolę nad pojazdem bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Opony Firestone Winterhawk 4

Opona Firestone Winterhawk 4 to ulepszony następca wersji Winterhawk 3, cechujący się jeszcze wyższymi parametrami. Został on starannie przetestowany przez unijnych ekspertów, którzy docenili jego właściwości na śniegu, przyznając mu certyfikat alpejski 3PMSF. Model ten jest oferowany w wymiarach od 14 do 20 cali, pasujących zarówno do mniejszych, jak i większych pojazdów osobowych. W sprzedaży dostępne są także egzemplarze z rantem ochronnym na felgę lub podwyższoną nośnością.

Z uwagi na fakt, iż omawiany model jest nowością na rynku motoryzacyjnym, na razie niedostępne są opinie o Firestone Winterhawk 4 wystawione przez użytkowników. Także żadna specjalistyczna organizacja nie zdecydowała się dotychczas na przygotowanie rankingów z jego udziałem. Jednocześnie jego poprzednik cieszył się dobrymi recenzjami ekspertów i kierowców, stąd całkiem prawdopodobne jest, że ta najnowsza propozycja również zdobędzie uznanie wielu osób.

Opony Firestone Winterhawk 4 to produkt, który zadowoli wielu kierowców zainteresowanych optymalnymi osiągami dostępnymi w atrakcyjnej cenie. Będzie on dobrym wyborem dla użytkowników:

  • chcących kupić model o doskonałych, potwierdzonych specjalistycznymi testami właściwościach na śniegu,
  • wymagających wydłużonej trwałości oraz podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne,
  • poszukujących opon, które zapewnią maksymalną kontrolę nad pojazdem bez względu na panującą aurę.

Bieżnik Firestone Winterhawk 4


Zimowy model Winterhawk 4 marki Firestone został wyposażony w kierunkowy bieżnik w kształcie litery V, który zapewnia zrównoważone osiągi w deszczowe i śnieżne dni. Cechuje go wysoka efektywność w odprowadzaniu wody i błota pośniegowego, najwyższa przyczepność na ośnieżonej nawierzchni oraz skrócona droga hamowania. Ogumienie to zapewnia również doskonałą kontrolę nad samochodem, a zarazem jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, umożliwiając wydłużoną eksploatację bez utraty istotnych właściwości. Dzięki temu jest to produkt bezpieczny i ekonomiczny tak w zakupie, jak i codziennej eksploatacji.

Bieżnik Firestone Winterhawk 4

Opinie o oponieFirestone Winterhawk 4


Etykieta Firestone Winterhawk 4 dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony