Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Gislaved Urban Speed

Gislaved Urban Speed - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik Gislaved Urban Speed


Bieżnik Gislaved Urban Speed

Opinie o oponieGislaved Urban Speed


pypekk napisał(a):

Przejeździłem na nich ok 50 tys i w sumie jakos szczególnie mi nie przeszkadzały. Jeżdżę dużo, ale spokojnie. Teraz przesiadłem się na Continentala i przyznam, że różnica jest przeoogromna. Jednak co klasa to klasa

Ocena: 3
klusek napisał(a):

Zmieniłem samochód i niestety nie miał on dobrych opon. Moj wybór padł na te choc długo sie zastanawiałem czy dobrze robie kupując no name a nie markowe...zaoszczedziłem nie powiem ale co z tego jak juz widze ze rok bede musial kupic nastepne- zdzieraja sia natychmiastowo

Ocena: 2
pszemek napisał(a):

no coz, jechalem sobie pieknym, cieplym wieczorkiem i nagle wybiegło mi jakieś zwierzę. Cudem drugi pas był wolny i uciekłem przed wypadkiem. Fatalna droga hamowanie, nie polecam!!!

Ocena: 2
Marcin napisał(a):

Jakość adekwatna do ceny

Ocena: 5
TomaszC napisał(a):

Za taką cenę opony dobre a nawet bardzo dobre.

Ocena: 5
Roman Pilars napisał(a):

Rzeżba opony wyglada obiecująco ale- nie stety- samochód staje nie przewidywalny, płynie przy przeciążeniach co wpływa na droge hamowania Ogólnie opona słaba Nie warto!

Ocena: 3
KACPER7 napisał(a):

Tanie ale lepiej kupic cos bezpieczniejszego. Pierwsze dwa tygodnie jezdzilo sie super, potem przyszla zmiana pogody i dopiero na deszzczu opony pokazaly swoje prawdziwe oblicze. Unikac jak ognia!!

Ocena: 3
endi napisał(a):

Dobre na niedzielną przejażdżkę po suchej nawierzchni, na mokrej nie dają rady, auto nie zabardzo trzyma się na zakrętach.Dziwne denerwujace pukanie przy skrecaniu i przede wszystkim efekt jazdy jakby po tarce.

Ocena: 3
urbi124 napisał(a):

Gumy te aby nadawały się do jazdy muszą byc mocno rozgrzane inaczej sie ślizgają na nawierzchni .Najgorsze opony jakie miałem w życiu.

Ocena: 3
jazzb napisał(a):

Wysilki przez producenta co do stworzenia dobrej a taniej opony zostaly zniweczone przez chałas i duże opory toczenia . Ponadto jazda z dużą predkością może doprowadzić do stracenia przyczepności. Produkt ostatecznie tylko do spokojnej miejskiej jazdy. Nie warto.

Ocena: 3

Etykieta Gislaved Urban Speed dla rozmiaru 145/70 R13 71 T

F
C
70 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Wykazuje bardzo przeciętne zachowanie na mokrej nawierzchni. Ogumienie, które uzyskało notę F nie jest polecane na klimaty, w których występują częste opady deszczu.
  • Efektywność paliwowa - Model Gislaved Urban Speed uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas - Średni poziom hałasu opony na poziomie 70dB oznacza, że posiada ona dobre parametry komfortu akustycznego. Zapewnia stosunkowo cichą pracę oraz redukcję drgań. Dzięki temu można cieszyć się z podróży, bez uciążliwego, jednostajnego szumu.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


3/6

Zobacz również opony