Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Goodride SA37

Goodride SA37 - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Goodride SA37 to opony letnie klasy ekonomicznej, które cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami ze strony doświadczonych kierowców oraz ekspertów motoryzacyjnych. Opony Goodride SA37 to nie tylko doskonała cena, ale również wygoda, komfort i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach w okresie wiosenno-letnim.

Wśród najważniejszych zalet opon Goodride wymienia się między innymi:

  • wysoki komfort jazdy;
  • skróconą drogę hamowania;
  • przyczepność zarówno na nawierzchni suchej, jak i mokrej;
  • stosunkowo niską cenę;
  • wysoką jakość mieszanki.

Opony Goodride SA37

Letnie ogumienie Gooride SA37 to przede wszystkim doskonały wybór dla kierowców poruszających się głównie po mieście. Budowa wewnętrzna opony sprawia, że - niezależnie od doświadczenia - każdy właściciel pojazdu ma okazję poczuć się bezpiecznie na drodze oraz dopasować swój styl jazdy do zastosowanego ogumienia. Opony Gooride SA37 wydają się być idealne dla tych, którzy poszukują ogumienia wyróżniającego się wysokimi osiągami, a jednocześnie stosunkowo niską ceną.

Liczne pozytywne opinie o Goodride SA37 nie są dziełem przypadku. Nie powinno również dziwić, że ich producent piastuje pozycję lidera sprzedaży opon w Chinach. Inżynierowie ZC-RUBBER ściśle współpracują z japońskimi i koreańskimi ekspertami, a także testują je w specjalnych laboratoriach pod względem hałasu oraz systemu MTS Fiat-Trac III CT tire.

Opony Goodride SA37 są dostępne na rynku w rozmiarach od 16 do 18 cali. Posiadacze tego ogumienia są zgodni - po zamontowaniu ich czują się pewniej i bezpieczniej na drodze w okresie wiosennym i letnim. Krótka droga hamowania, a także doskonała przyczepność sprawiają, że samochód nie wpada w poślizg, a zjawisko akwaplanacji praktycznie nie występuje. Co więcej, warto wspomnieć, że - w stosunku do atrakcyjnej ceny - opony Goodride SA37 są dość wytrzymałe.

Jedynym ich mankamentem może być nieco zawyżony poziom hałasu, wynoszący 72 decybele. Indeks prędkości wynosi maksymalnie 270 kilometrów na godzinę, zaś indeks nośności - 84, tj. maksymalnie 500 kilogramów.

Opony Goodride SA37 są idealne dla kierowców, którzy szukają opon bezpiecznych, gwarantujących komfort w trakcie jazdy oraz charakteryzujących się bardzo dobrą przyczepnością w trudnych warunkach. Najczęściej na jej wybór decydują się osoby, które w większości jeżdżą po mieście i cechują się umiarkowanym stylem jazdy.

Bieżnik Goodride SA37


Wszystkie cechy dotyczące wyboru opon Goodride SA37, które zostały wyżej opisane, są związane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Opona ta posiada symetryczną budowę bieżnika, która - jak pokazuje przeszłość - doskonale sprawdziła się na rynku ogumienia do samochodów osobowych. Bieżnik ten jest w stanie stanąć na wysokości zadania w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Charakteryzuje się on przechodzącymi przez cały obwód i ułożonymi w kształcie łuku na bokach nacięciami, które umożliwiają zachowanie przyczepności na mokrej nawierzchni. Technologia SILICA TECH z kolei sprawia, że opony zyskują przyczepność bez względu na charakter nawierzchni. Równocześnie jest ona w stanie zagwarantować krótszą drogę hamowania, a żebro centralne umożliwia doskonałe prowadzenie się ogumienia.

Bieżnik Goodride SA37

Opinie o oponieGoodride SA37


Etykieta Goodride SA37 dla rozmiaru 205/45 R17 88 W

C
B
72 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę C.
  • Efektywność paliwowa - Model Goodride SA37 stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią B efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
13 Test opon letnich "Test World" 2015 w rozmiarze 205/55 R16
18 Test opon letnich 2020 Auto Zeitung w rozmiarze 225/50 R17

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony