Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Goodyear Efficient Grip

Goodyear Efficient Grip - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik Goodyear Efficient Grip


Bieżnik Goodyear Efficient Grip

Opinie o oponieGoodyear Efficient Grip


peperson napisał(a):

Dobre właściwości przy duźych prędkościach na suchym, bardzo poprawne na mokrej nawierzchni. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny produktu.

Ocena: 5
Ivan napisał(a):

Myślę, że to najlepszy model Goodyear’a od wielu lat. Excellent, na którym jeździłem wcześniej, był dobry ale ten model zdecydowanie go przewyższa

Ocena: 5
Robert napisał(a):

Nowe opony, WYJĄCE już od 40 km/h, jutro oddaje do reklamacji, zobaczymy jaki będzie przebieg reklamacji....

Ocena: 4
jacek napisał(a):

Opona bardzo dobra.

Ocena: 6
Witold napisał(a):

Po prostu SUPER! Trzymanie na drodze, na każdej nawierzchni oraz w każdych warunkach - perfekcyjne!

Ocena: 6
rony napisał(a):

Opony spełniają moje oczekiwania dotyczące swojej funkcjonalności, niestety po dwóch latach użytkowania widać na nich pęknięcia...

Ocena: 5
kirk napisał(a):

Opony bardzo dobre. Rzeczywiście spalanie spadlo.

Ocena: 5
mhanny napisał(a):

Opona miała dobrą przyczepność na suchą pogodę. Zrobiłem na niej 2000 mil i w dalszym ciągu wygląda jak nowa. Wytrzymuje długie przebiegi.

Ocena: 5
Avant napisał(a):

Mam je zalozone na kombii, wczesniej mialem Goodyeary Excellence - troche za miekkie, teraz jest znacznie lepiej. reszta parametrow poprawiona w stosunku do (chyba) poprzednika.

Ocena: 5
Andrzej napisał(a):

Porządna opona klasy premium.

Ocena: 5

Etykieta Goodyear Efficient Grip dla rozmiaru 205/55 R16 91 W

C
B
66 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę C.
  • Efektywność paliwowa - Model Goodyear Efficient Grip stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią B efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas - Opona ma doskonałe właściwości akustyczne. Dzięki zoptymalizowanej budowie i nowoczesnej mieszance zapewnia wysoki komfort wewnątrz kabiny pojazdu. Średni poziom hałasu 66dB gwarantuje niczym nie zakłócone doznania z podróży zarówno dla kierowcy, jak i wszystkich pasażerów.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
9 Test opon letnich "Auto Zeitung" 2010 w rozmiarze 205/55 R16 - klasa premium

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony