Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Goodyear UG Performance G1

Goodyear UG Performance G1 - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Opona Goodyear UG Performance G1 charakteryzuje się krótkim czasem hamowania i dużą przyczepnością na śniegu. Jest to opona zimowa, wykonana z najlepszej jakości materiałów. Bieżnik zapewnia skuteczną ochronę przed poślizgiem na mokrej nawierzchni.

Test opony Goodyear UG Performance G1 potwierdził, że jest to opona szczególnie polecana na śnieg i zapewnia niskie zużycie paliwa. Głębokie rowki obwodowe sprawiają, że opona skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz. Ich eksploatacja ma dużo mniej negatywny wpływ na środowisko niż ich odpowiedniki.

Bieżnik Goodyear UG Performance G1


Bieżnik Goodyear UG Performance G1

Opinie o oponieGoodyear UG Performance G1


Marcin F napisał(a):

NIe mam większych uwag do opon.

Ocena: 5
czesnik napisał(a):

ok

Ocena: 5
Grzegorz napisał(a):

w ostatni weekend byłem w górach gdzie były intensywne opady śniegu i opony spisały się super. GORĄCO POLECAM

Ocena: 6
Sage napisał(a):

Opony kupiłem jako tegoroczną nowość. Na suchym są ok, ale przecież nie o to chodzi w oponie. Na deszczu zachowywały się już średnio, a podczas ulewy naprawdę musiałem mocno zwolnić. Jak na nowość to raczej poziom średni, tragedii nie ma, ale też brak super zachowania. Nie testowałem na śniegu bo go jeszcze nie było, ale ostatnie zimy pokazały że w mieście nie było tego śniegu za wiele, więc opona do jazdy po czarnym mieście, co najwyżej średnia. Promocja Goodyear z darmowym assiastane, bardzo słaba, trzeba podać dużo wrażliwych danych osobowych, wolałem nie podawać. Był też problem w warsztacie, bardzo twarda opona, wyjątkowo ciężka do montażu, miejsce na wentyle po obu stronach, chyba jakaś wersja pod angliki??. Ciężko wyważyć.

Ocena: 2
Iskra napisał(a):

Opony w każdym stopniu spełniające oczekiwania - Polecam

Ocena: 6
fingeros napisał(a):

Najlepsze w tym przedziale cenowym

Ocena: 6
Robert napisał(a):

Znakomicie sprawdzają się na śniegu i mokrej nawierzchni, polecam.

Ocena: 5
Galloway girl napisał(a):

Wybrane po poszukiwaniach. Używane poza miastem i na autostradach. Bardzo chętnie polecam. Testowałem je intensywnie na bardzo mokrej jezdni, w mocnym deszczu i w stojącej wodzie. Doskonała przyczepność w 4 calowym śniegu. Hamowanie i przyczepność na sniegu takie jakby go nie było. Dobry stosunek ceny do jakości.

Ocena: 6
Norbert napisał(a):

Dobre opony na zimę. Ciche i nadają się na większe prędkości. Dobrze się trzymają.

Ocena: 6
Magda napisał(a):

Opony bardzo ciche - komfort jazdy na najwyższym poziomie. Polecam

Ocena: 5

Etykieta Goodyear UG Performance G1 dla rozmiaru 205/55 R16 94V

C
B
71 dB dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę C.
  • Efektywność paliwowa - Model Goodyear UG Performance G1 stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią B efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
4 Test opon zimowych ADAC 2016 w rozmiarze 225/45 R17 H
3 Test opon zimowych ADAC 2017 w rozmiarze 215/65 R16

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony