Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
GT Radial Champiro ECO

GT Radial Champiro ECO - test opony

Opony letnie Testy opon letnich

Bieżnik GT Radial Champiro ECO


Bieżnik GT Radial Champiro ECO

Opinie o oponieGT Radial Champiro ECO


Gerard Ślif napisał(a):

w tej cenie DOBRE.

Ocena: 4
darek napisał(a):

opona spisuje się całkiem dobrze. Nie mam z nią problemów. Jeden raz tylko, kiedy jechałem 120 km/h w mocnej ulewie, a na drodze były koleiny, to poczułem jak koła przez sekundę lub dwie zabuksowały na wodzie; auto jednak jechało prościutko, wystarczyło zwolnić do 100 i już było ok. ładnie wygląda na feldze.

Ocena: 5
Grzegorz napisał(a):

Opony dobre polecam dla niewybrednych kierowców

Ocena: 4
karol_86 napisał(a):

Opona jak za te pieniądze sprawdziła się w 100%. Bardzo cicha i w zupełności lepsza od tanich produktów krajowych.

Ocena: 6
guniek napisał(a):

beznadziejne, szkoda pieniędzy musiałam kupić jeszcze jeden komplet bo na tych nie da się jeździć

Ocena: 2
Adek82 napisał(a):

Cicha oraz bardzo dobra na mokrą nawierzchnie! Opona GT okazały się trafnym zakupem.Pomimo długiego namysłu czy zakupić opony europejskie czy też GT z Indonezji... okazało się że technologicznie produkt ten jest na zupełnie innym poziomie niż opony z Azji z przed kilku lat! Za taką cenę warte polecenia!

Ocena: 5
Rysiek napisał(a):

opony te oceniam bardzo pozytywnie, przejechałem na nich ponad 12500 km bez żadnego problemu - jestem mile nimi zaskoczony

Ocena: 6
Mario napisał(a):

Zakupiłem opony w tym roku i jestem bardzo zadowolony! A najbardziej zaskoczyło mnie jak dobrze GT radzi sobie na mokrej nawierzchni! Polecam!

Ocena: 6
łucja napisał(a):

Za tę cenę nie najgorsze.

Ocena: 4
dudi napisał(a):

Poziom hałasu przy prędkościach około 100 km/h daje trochę do życzenia

Ocena: 5

Etykieta GT Radial Champiro ECO dla rozmiaru 145/70 R13 71 T

F
C
71 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Wykazuje bardzo przeciętne zachowanie na mokrej nawierzchni. Ogumienie, które uzyskało notę F nie jest polecane na klimaty, w których występują częste opady deszczu.
  • Efektywność paliwowa - Model GT Radial Champiro ECO uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas - Średni poziom hałasu opony na poziomie 71dB oznacza, że posiada ona dobre parametry komfortu akustycznego. Zapewnia stosunkowo cichą pracę oraz redukcję drgań. Dzięki temu można cieszyć się z podróży, bez uciążliwego, jednostajnego szumu.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
13 Test opon letnich ADAC 2015 w rozmiarze 185/60 R14
14 Test opon letnich ADAC 2012 w rozmiarze 165/70 R14

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony