Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
GT Radial CHAMPIRO WT AX

GT Radial CHAMPIRO WT AX - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Bieżnik GT Radial CHAMPIRO WT AX


Bieżnik GT Radial CHAMPIRO WT AX

Opinie o oponieGT Radial CHAMPIRO WT AX


jack napisał(a):

Opinia większości kierowców jest taka że im tańsza opona tym gorsza!!! A to nie prawda,j uż niejednokrotnie przekonałem się że znajomi kupili tzw.markowe a ja tanie i ich zdarły się po mniejszym przebiegu! Nie są też śliskie. są ok.

Ocena: 5
karol napisał(a):

Dobre opony za niską cenę.

Ocena: 5
bg napisał(a):

za ta kase super opony.polecam nie pozalujecie

Ocena: 5
Radosław napisał(a):

Polecam.

Ocena: 5

Etykieta GT Radial CHAMPIRO WT AX dla rozmiaru 195/55 R16 87 H

E
C
73 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Efektywność paliwowa - Model GT Radial CHAMPIRO WT AX uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
26 Test opon zimowych "Auto Bild" 2014 w rozmiarze 225/50 R17

Ocena klientów


5/6

Zobacz podobne opony