Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Hankook Kinergy 4S

Hankook Kinergy 4S - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Bieżnik Hankook Kinergy 4S


Bieżnik Hankook Kinergy 4S

Opinie o oponieHankook Kinergy 4S


Paweł napisał(a):

jeśli po mieście - ok

Ocena: 5
Czarny napisał(a):

Przejechałem na tych oponach ponad 30000 tys. km w 1.5 roku, w różnych warunkach atmosferycznych. Są to niedrogie opony całoroczne i sprawdzają się bardzo dobrze. Polecam.

Ocena: 6
Leon Ku napisał(a):

Używam opony Hankook w różnych wersjach od lat. Kieruje się stosunkiem ceny do osiąganych parametrów dla opon wielosezonowych. Zdecydowanie polecam.

Ocena: 5
Rafik napisał(a):

Za taki koszt opony - rewelacyjnie, polecam!

Ocena: 5
beata napisał(a):

Opony do zadań wszelakich sprawdzaja się we wszystkich warunkach polecam.

Ocena: 5
Konrad napisał(a):

Opony wielosezonowe, które nie najlepiej radzą sobie ze śniegiem. błoto pośniegowe stanowi dla nich duży problem, raczej nie dla terenów Polski. Może lepiej sprawdziły by się w Anglii.

Ocena: 5
Wilk napisał(a):

Wszytsko fajnie oponka w takim budżecie jest super

Ocena: 4
Wilku2222 napisał(a):

Doskonale rozwiązanie dla kierowców pokonujących niewiele kilometrów w roku. Oszczędzamy na zamawianiu opon oraz ich składowaniu. Same opony hankok bardzo dobrze się sprawdzają zarówno zima, jak i latem. Nie zauważyłem szybszego zużycia latem. Zimą samochód trzymał się pewnie drogi. Szczerze polecam.

Ocena: 5
andrzej napisał(a):

polecam

Ocena: 5
Olenka napisał(a):

Rewelacja do SUV-a.

Ocena: 6

Etykieta Hankook Kinergy 4S dla rozmiaru 205/55 R16 91 H

E
C
72 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Efektywność paliwowa - Model Hankook Kinergy 4S uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
5 Test opon całorocznych "Auto Bild" 2015 w rozmiarze 195/65 R15
5 Test opon całorocznych ACE 2016 w rozmiarze 205/55 R16

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony