Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Hankook Kinergy 4S2 H750

Hankook Kinergy 4S2 H750 - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Hankook Kinergy 4S2 H750 to model wielosezonowy klasy średniej, wywodzący się z Korei Południowej. Jest on następcą wersji Kinergy 4S H740, która cieszyła się doskonałymi opiniami użytkowników i przychylnymi recenzjami stowarzyszeń motoryzacyjnych. Jest synonimem najwyższej jakości i nowoczesnych technologii, które są dostępne w atrakcyjnej cenie. Spośród najważniejszych cech tego ogumienia należy wymienić:

  • wyjątkową wytrzymałość i wydłużoną żywotność,
  • doskonałe dopasowanie do każdego typu felgi,
  • bardzo dobre parametry na każdej nawierzchni.

Opony Hankook Kinergy 4S2 H750

Opony Hankook Kinergy 4S2 H750 są przeznaczone do samochodów osobowych, wyposażonych w koła od 14 do 19 cali. Aspirujące do wyższego segmentu, zapewniają wyjątkowe osiągi zarówno latem, jak i zimą, podnosząc komfort i bezpieczeństwo podróżowania niezależnie od panujących warunków.

Test opon Hankook Kinergy 4S2 H750 został przeprowadzony przez Auto Bild w 2018 roku oraz ACE/GTU w roku 2019. Pierwszy z nich, biorąc pod uwagę rozmiar 195/65 R15 przyznał mu ocenę dobrą za jego osiągi. Drugi, kontrolując wymiar 205/60 R16, ocenił go jako model polecany.

Opinie o Hankook Kinergy 4S2 H750 chwalą jego optymalne parametry na każdej nawierzchni: suchej, mokrej, oblodzonej i ośnieżonej. Atrakcyjny wygląd bieżnika przyciąga spojrzenia innych kierowców, ponosząc prezencję samochodu. Zdaniem użytkowników są to bardzo dobre opony dla rozważnych kierowców o umiarkowanym stylu jazdy.

Opony Hankook Kinergy 4S2 H750 to dobra propozycja dla klientów:

  • poszukujących niedrogich opon o optymalnych osiągach,
  • zwracających dużą uwagę na ciekawy, nowoczesny wygląd bieżnika,
  • zapewniających przyczepność latem i zimą, niezależnie od panujących temperatur.

Bieżnik Hankook Kinergy 4S2 H750


W oponach Hankook Kinergy 4S2 H750 zastosowano autorski, symetryczny bieżnik, stanowiący kompromis pomiędzy dobrymi parametrami i trwałością ogumienia. Posiada on wzmacniającą opaskę i stalowe pasy, wpływające na jego stabilność i wydłużoną eksploatację. Wytrzymały rdzeń stopki zapewnia doskonałe dopasowanie gumy do felgi, a zastosowane wypełniacze podnoszą precyzję manewrowania. Oponę wykonano z mieszanki gumowej z naturalnych surowców, które są odpowiednio sztywne i wytrzymałe. Kanaliki z zaostrzonym rowkiem zapewniają przyczepność zimą, a niestandardowe, wklęsłe łączenia umożliwiają dostosowywanie się ogumienia do zmiennych temperatur. Dodatek poszerzonych kanałów wpływa na sprawne odprowadzanie wody, minimalizując ryzyko aquaplaningu.

Bieżnik Hankook Kinergy 4S2 H750

Opinie o oponieHankook Kinergy 4S2 H750


Etykieta Hankook Kinergy 4S2 H750 dla rozmiaru 205/55 R16 94 V

C
B
72 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Charakteryzuje się doskonałymi parametrami na mokrej nawierzchni. Skrócona droga hamowania i wyśmienita przyczepność zostały docenione przez organy kontrolne. Produkt uzyskał świetną notę B, która plasuje go w ścisłej światowej czołówce.
  • Efektywność paliwowa - Model Hankook Kinergy 4S2 H750 uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony