Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A to nowoczesna zimowa propozycja klasy średniej, która łączy w sobie dobrą jakość wykonania, optymalne osiągi i przystępną cenę zakupu. Jej debiut miał miejsce w 2020 roku. Przygotowana przez azjatycką markę 80-letniej tradycji opona zapewnia takie istotne właściwości, jak:

  • doskonałą przyczepność połączoną ze skróconą drogą hamowania,
  • efektywne usuwanie wody i błota pośniegowego spod czoła opony,
  • poprawioną sztywność, gwarantującą lepszą stabilność w ekstremalnych warunkach.

Opony Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

Opona Hankook Winter i*cept evo3 X W330A to produkt dedykowany dla właścicieli pojazdów z napędem 4x4. W sprzedaży dostępne są rozmiary od 17 do 22 cali, pasujące do większych SUVów i samochodów terenowych. Mogą one także posiadać zwiększoną nośność lub rant ochronny na felgę, a dzięki spełnianiu rygorystycznych unijnych norm – zostały również wyróżnione symbolem 3PMSF.

Dotychczas omawiany model nie został skontrolowany przez żaden magazyn motoryzacyjny, a pierwsze opinie o Hankook Winter i*cept evo3 X W330A wystawione przez użytkowników poznamy w czasie najbliższego zimowego sezonu. Niemniej jak wskazują recenzje pozostałych wersji tego producenta, oferowane przez niego ogumienie cechuje się wysoką odpornością na aquaplaning oraz doskonałą trakcją i sterownością.

Opony Hankook Winter i*cept evo3 X W330A to unowocześniona propozycja, która gwarantuje jeszcze bardziej skróconą drogę hamowania w czasie deszczu i śniegu. Dzięki temu zapewnia ona doskonały poziom bezpieczeństwa w mroźne i wilgotne dni, trafiając w gust kierowców:

  • poszukujących przystępnego cenowo, a zarazem bezpiecznego ogumienia,
  • wymagających wysokiej stabilności i przyczepności bez względu na aktualną pogodę,
  • przemieszczających się po różnych typach nawierzchni, zarówno po dobrze utrzymanych miejskich drogach, jak i nieodśnieżanych bezdrożach.

Bieżnik Hankook Winter i*cept evo3 X W330A


Hankook Winter i*cept evo3 X W330A to model wyposażony w kierunkowy bieżnik o dużej liczbie elementów poprawiających przyczepność oraz trójwymiarowych lameli umożliwiających skrócenie drogi hamowania. Liczne kanaliki w połączeniu z szerokimi rowkami sprawnie usuwają wodę, minimalizując zjawisko aquaplaningu. Rozbudowane klocki w strefie barkowej zwiększają ogólną sztywność i stabilność, zapewniając precyzyjną sterowność. Dodatek elastycznej gumowej mieszanki sprawia, że jazda jest bezpieczna, komfortowa i przewidywalna zarówno w suche i mroźne, jak i mokre czy śnieżne dni.

Bieżnik Hankook Winter i*cept evo3 X W330A

Opinie o oponieHankook Winter i*cept evo3 X W330A


Etykieta Hankook Winter i*cept evo3 X W330A dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony