Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Kleber HYDRAXER

Kleber HYDRAXER - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik Kleber HYDRAXER


Opinie o oponieKleber HYDRAXER


wc napisał(a):

Opony zmieniłem kilka dni temu, więc na razie tylko pierwsze wrażenia (żeby wreszcie rozdziewiczyć listę komentarzy do tej opony). Na suchym zachowują się zupełnie poprawnie. Są ciche. Być może mogłyby być nieco bardziej miękkie do w sumie dość miękko zawieszonego samochodu, ale to wymagałoby bezpośredniego porównania z inną letnią oponą (założenie letniej po zimowej zawsze daje wrażenie twardości, temperatura <10 stopni C). Rant ochroony do felgi wygląda solidnie. Jak zbiorę więcej doświadczeń jeszcze coś dorzucę.

Ocena: 5
Bartłomiej napisał(a):

Cena owszem nieduża, ale opona niezbyt dobra. Kierunkowa opona czyli hałas wiadomo miał być, ale żeby aż taki? Nie do wytrzymania niestety i dość szybko się zużywa bieżnik. Na mokrej nawierzchni nie zachowuje się dobrze więc do bezpiecznych nie należy.

Ocena: 3
Darek napisał(a):

Troszkę twarde, jazda po mokrej nawierzchni rewelacja.

Ocena: 6
Damian napisał(a):

Opony naprawdę bardzo dobre,świetnie się trzymają na każdej nawierzchni.Szybko odzyskują przyczepność po kontrolowanym poślizgu na mokrym. Opona cicha,Ściera się w normalnym tempie. Duży plus za rant ochronny co w przypadku alusów wskazane! Polecam na 100%

Ocena: 5
qba napisał(a):

Bardzo dobre oponki bardzo ciche i komfortowe. Polecam do spokojnego stylu jazdy.

Ocena: 6
Lubin napisał(a):

dobre opony, bardzo dobrze sie prowadza na suchym jak i na mokrym! polecam

Ocena: 5
syl. napisał(a):

Bardzo dobre opony zarówno na suchą nawierzchnię jak i na mokrą. Rant opony wchodzi ciasno na felgę, co ma znaczenie przy gwałtownej utracie powietrza (sprawdzone 🙂 ). Osobiście jestem z nich zadowolony i polecam swoim znajomym. Gdybym miał je kupić jeszcze raz to kupiłbym na pewno.

Ocena: 5
Kris napisał(a):

W oczach się zużyły

Ocena: 4
Sartek napisał(a):

Witam! świetne opony! Nie mam do nich jak na razie żadnych uwag, przejechałem 5 tys. km i jestem zachwycony. W głębokiej wodzie spisują sie po prostu rewelacyjnie, co moim zdaniem przy tak dużym rozmiarze opony jest szczególnie ważne. Poprzednio jeździłem na Continentalach SportContact (absolutnie porównywalne, z tym, że Kleber lepszy na mokrej nawierzchni i dużo tańszy) a także na Pirelli P6000 (moim zdaniem te opony nie są warte nawet 100 zł za sztukę).

Polecam wszystkim, szczególnie na koła większych rozmiarów!

Ocena: 6
brakpodpisu napisał(a):

polecam

Ocena: 6

Etykieta Kleber HYDRAXER dla rozmiaru

Opona w testach

Lewa kolumna oznacza miejsce w teście
23 Test opon letnich "Auto Bild" 2012 w rozmiarze 225/45 R17 - hamowanie

Ocena klientów


6/6

Zobacz również opony