Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Kumho Ecsta KU31

Kumho Ecsta KU31 - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik Kumho Ecsta KU31


Bieżnik Kumho Ecsta KU31

Opinie o oponieKumho Ecsta KU31


Marcin napisał(a):

Bardzo dobre trzymanie na zakrętach. Opony bardzo szybko uległy poząbkowaniu.

Ocena: 5
KK napisał(a):

OPONY W BARDZO DOBREJ CENIE NIE MAJA SIE CZEGO WSYDZIC W POROWNANIU DO DROGIEJ KONKURENCJI.PO CO PRZEPLACAC.

Ocena: 5
miku napisał(a):

Jestem w pełni zadowolony z zakupionych opon. Ja nie dostrzegam w nich żadnych wad. Polecam.

Ocena: 5
piko napisał(a):

kolejne opony kumho- jestem zadowolony

Ocena: 5
Janusz napisał(a):

Super cena w stosunku do jakości.

Ocena: 5
JJ napisał(a):

Polecam oponę. Długo szukałem opon i przeczytałem wiele informacji. Opona mocno polecana przez użytkowników na rynku amerykańskim i brytyjskim. Ja po przejechaniu około 15000 km również jestem zadowolony - na duży plus jest dla mnie zachowanie na nawierzchni mokrej - dużo lepiej radzi sobie od np. montowanych fabrycznych Michelin Energy Saver.

Ocena: 5
anoniem napisał(a):

Dobre połączenie funkcjonalności i ceny, jestem bardzo zadowolony.

Ocena: 5
Sławek napisał(a):

Jeżdżę już na drugim komplecie tych opon i pewnie wybiorę je ponownie. Moim zdaniem dorównują zakładanym fabrycznym oponom michelin, a w zachowaniu na luźnej nawierzchni nawet przewyższają. Duży zapas bezpieczeństwa.

Ocena: 5
Kamil napisał(a):

Zalety: Przyczepność na suchym i mokrym - jest bardzo dobrze, może nawet lepiej niż na Uniroyal Rainsport 2. Gdy były nowe to nie czuć było różnicy między suchym a mokrym. Wady: Bardzo szybko się zużywają - przejechane ok 30kkm i są już do wywalenia (ok 3mm) Bardzo szybko wyząbkowały - tak opony ząbkują - zawieszenie mam OK, ale sporo jeżdżę w trasie i to pewnie dlatego. Zdecydowanie nie do kombi - za to bardzo dobre do mniejszych aut lub tych bez wielowahaczowego zawieszenia.

Ocena: 4
Robert napisał(a):

Opony na równi z continentalami, Przyczepność na mokrej jest dobra, nawet w ostatni śnieg się sprawdziły, nie można im nic zarzucić ani dostawie - przesyłka przyszła 48 godzin po złożeniu zamówienia.

Ocena: 5

Etykieta Kumho Ecsta KU31 dla rozmiaru 205/55 R16 91 V

C
B
73 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Charakteryzuje się doskonałymi parametrami na mokrej nawierzchni. Skrócona droga hamowania i wyśmienita przyczepność zostały docenione przez organy kontrolne. Produkt uzyskał świetną notę B, która plasuje go w ścisłej światowej czołówce.
  • Efektywność paliwowa - Model Kumho Ecsta KU31 uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
7 Test opon letnich "Auto Review" 2014 w rozmiarze 255/40 R19 i 285/35 R19
9 Test opon letnich "EVO" 2010 w rozmiarze 235/35 R19 - FWD

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony