Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Maxxis MA PW Presa Snow

Maxxis MA PW Presa Snow - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Bieżnik Maxxis MA PW Presa Snow


Bieżnik Maxxis MA PW Presa Snow

Opinie o oponieMaxxis MA PW Presa Snow


Etykieta Maxxis MA PW Presa Snow dla rozmiaru 235/45 R17 97 V

F
C
70 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Wykazuje bardzo przeciętne zachowanie na mokrej nawierzchni. Ogumienie, które uzyskało notę F nie jest polecane na klimaty, w których występują częste opady deszczu.
  • Efektywność paliwowa - Model Maxxis MA PW Presa Snow uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas - Średni poziom hałasu opony na poziomie 70dB oznacza, że posiada ona dobre parametry komfortu akustycznego. Zapewnia stosunkowo cichą pracę oraz redukcję drgań. Dzięki temu można cieszyć się z podróży, bez uciążliwego, jednostajnego szumu.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
47 Test opon zimowych "Auto Bild" 2015 w rozmiarze 185/60 R14
15 Test opon zimowych "Auto Bild" 2012 w rozmiarze 205/55 R16 - hamowanie
15 Test opon zimowych "Auto Bild" 2012 w rozmiarze 205/55 R16

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony