Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Michelin Primacy 4+

Michelin Primacy 4+ - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Michelin Primacy 4+ to letnie opony klasy premium, pochodzące od cieszącego się ogromną renomą francuskiego producenta. Michelin posiada ponad 130-letnie doświadczenie, nieustannie wprowadzając w swoich produktach starannie przetestowane innowacje technologiczne – determinujące doskonałe parametry ogumienia. Do najważniejszych zalet najnowszego modelu Primacy 4+ należą:

  • znakomita trwałość, umożliwiająca eksploatację przez wiele kolejnych sezonów,
  • maksymalne osiągi od pierwszego do ostatniego dnia użytkowania, znacząco poprawiające bezpieczeństwo i komfort podróżowania,
  • doskonała ochrona przed aquaplaningiem i wysoka przyczepność w deszczowe dni.

Opony Michelin Primacy 4+

Michelin Primacy 4+ to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających właścicielach samochodów osobowych, SUVów i pojazdów z napędem 4×4. W sprzedaży znajdziemy modele w rozmiarach od 16 do 19 cali. Niektóre z nich posiadają dodatkowo podwyższoną nośność oznaczaną symbolem XL, która przekłada się na ich zwiększoną wytrzymałość oraz poprawę parametrów jezdnych.

Na dzień dzisiejszy nieznane są opinie o Michelin Primacy 4+. Jest to spowodowane faktem, iż omawiany model stanowi nowość na rynku oponiarskim. Biorąc jednak pod uwagę doskonałe recenzje jego poprzednika, także i w tym przypadku możemy spodziewać się maksymalnych osiągów na suchych i mokrych nawierzchniach oraz najwyższej trwałości ogumienia.

Opony Michelin Primacy 4+ zaspokoją wymagania kierowców, którzy:

  • poszukują najwyższej jakości ogumienia do swojego pojazdu, które będzie im służyć przez możliwie najdłuższy okres czasu,
  • zwracają baczną uwagę na wysokie osiągi, między innymi skróconą drogę hamowania oraz odporność na aquaplaning,
  • chcą przemieszczać się zarówno w spokojny, jak i bardziej dynamiczny sposób bez obaw o utratę przyczepności czy precyzję kierowania.

Bieżnik Michelin Primacy 4+


W modelu Primacy 4+ marki Michelin zastosowano asymetryczny bieżnik, często używany w oponach klasy premium. Zapewnia on zrównoważone, wysokie parametry, niezależnie od aktualnie panującej aury. Dzięki technologii MaxTouch Construction, omawiany model wyróżnia się niezwykle harmonijnym naciskiem na podłoże. Cecha ta gwarantuje równomierny rozkład sił w trakcie hamowania, przyspieszania i manewrowania, optymalizując osiągi oraz wydłużając trwałość produktu. Nowoczesna gumowa mieszanka z samoregenerującym się bieżnikiem i dwoma sekcjami o zróżnicowanej sztywności oferuje przy tym maksymalne właściwości przez cały okres eksploatacji – bez względu na stopień zużycia opony.

Opinie o oponieMichelin Primacy 4+


Etykieta Michelin Primacy 4+ dla rozmiaru

Opona w testach

Lewa kolumna oznacza miejsce w teście
3 Test opon letnich ADAC 2023 w rozmiarze 205/55 R16

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony