Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Nankang Green Sport Eco 2

Nankang Green Sport Eco 2 - test opony

Opony letnie Testy opon letnich

Bieżnik Nankang Green Sport Eco 2


Bieżnik Nankang Green Sport Eco 2

Opinie o oponieNankang Green Sport Eco 2


Dziadek napisał(a):

Spokojnie polecam, jakość + wygląd. Ok.

Ocena: 6
RS napisał(a):

Jak na opony za tą cenę zdecydowanie można polecić. Opony mają przejeździć dwa sezony- zdecydowanie wystarczy.

Ocena: 4
miro napisał(a):

jestem zadowolony

Ocena: 6
Adam napisał(a):

opony kupiłem w zeszłym roku do tej pory przejechałem około 15.000 km i nie mam żadnych zastrzeżeń. Przed zakupem byłem dość sceptyczny do opon z tej części świata (a niechęć do opon chińskich czy koreańskich była wywołana przez handlarzy wspaniałymi używkami z Niemiec!!!) ale po przejechaniu kilku tysięcy km moje obawy ustały:) i całe szczęście, że nie kupiłem tego używanego niemieckiego szitu!!!:) Polecam opony, naprawdę godne uwagi.

Ocena: 5
Sławek napisał(a):

Za nami cały sezon na oponach Nankang ECO 2+. Opony w pełni spełniają moje oczekiwania. Elementy, które doceniam najbardziej to: bardzo niski poziom hałasu, bardzo dobre zachowanie na suchej i mokrej nawierzchni oraz naprawdę dobra prezencja. W pełni polecam.

Ocena: 5
Ryszard Bryła napisał(a):

Bardzo ciche, świetnie trzymają się drogi, może trochę za bardzo się zużyły ale to mój pierwszy SUV więc może w tym typie auta tak ma być.

Ocena: 6
ARASSS napisał(a):

OCENIAM OGÓLNIE NA 6

Ocena: 6
jarek napisał(a):

opony są dobre tylko mogły by być troszkę cichsze no drodze, a po za tym polecam

Ocena: 4
Paweł napisał(a):

Dobra opona za rozsądną cenę. Polecam.

Ocena: 5
Saimon napisał(a):

Porównując z fabrycznymi (Michelin) są ciut gorsze (zwłaszcza na mokrej nawierzchni), ale zużywają się chyba wolniej. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry.

Ocena: 5

Etykieta Nankang Green Sport Eco 2 dla rozmiaru 205/50 R16 87 V

E
B
72 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Efektywność paliwowa - Model Nankang Green Sport Eco 2 stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią B efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.