Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Nankang XR611

Nankang XR611 - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik Nankang XR611


Bieżnik Nankang XR611

Opinie o oponieNankang XR611


Goldi napisał(a):

Jakość do cena super!

Ocena: 5
arek napisał(a):

Opona bardzo dobrze radzi sobie w warunkach miejskich. nie ma sensu przepłacać na drogich markach jeżeli poruszamy się przeważnie w mieście. bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Ocena: 4
Romuald II napisał(a):

Opona tania ale jestem zadowolony z ich jakości . Jest nowa. Mam na nia gwarancje i jest lepsza od moich wcześniejszych używanych. Jeżeli ktoś zastanawia się nad oponami używanymi a oponami nowymi ale tańszymi to mogę z czystym sumieniem polecić te nowe. Są o wiele lepsze . Polecam

Ocena: 5
Łukasz Radzikowski napisał(a):

Opona idealnie sprawdza się w FIACIE Seicento, jedyna opona która tak dobrze tłumi wszystkie nierówności na drodze dając jednocześnie komfort prowadzenia. Opona dedykowaną do Seicento Abarth / Sporting która sprawdza się zarówno w suche i deszczowe dni.

Ocena: 5
Jdk napisał(a):

Jestem bardzo zadowolony z opon. Dają sobie świetnie rade w każdych warunkach. Jak za ta cenę nie można chcieć więcej. Przerasta moje wszelkie oczekiwania. Z racji stylu jazdy i aktywności sportowej przednie opony skończyłem w kilka miesięcy. Aktualnie nie zastanawiam się tylko kupuje nowe nankangi na kolejny sezon. Polecam.

Ocena: 6
KedatI napisał(a):

Dobra polecam

Ocena: 5
Luk napisał(a):

Po założeniu na felgi nawet wulkanizator był w szoku, że dwoma odważnikami wyważył koła. A zapewniał mnie, że to jakieś chińczyki itd. Oponki mają rant ochronny, który już kilka razy oberwał, a opona jest nadal cała. Jest bardzo sztywna, więc auto prowadzi się pewnie i reaguje na każdy ruch kierownicą. Na mokrym jest trochę gorzej ale kto po deszczu jeździ z nogą wciśniętą w podłogę. Stosunek ceny do jakości wzorowy. Sama oponka wykonana naprawdę należycie. Jeszcze raz gorąco polecam.

Ocena: 5
Cristo napisał(a):

Polecam.

Ocena: 5
Filiippoo napisał(a):

Opona bardzo tania a myśle że lepsza od opon klasy średniej produkowanych w Europie. Wiadomo siła robocza w Azji dużo tańsza więc i opony są tansze. Nie widzę różnicy między poprzednimi na których jeźdzlem a były to Fuldy a między tymi nankangami. Jak ktoś nie jest wybredny to zdecydowanie może zamawiać ten model

Ocena: 5
Tubi napisał(a):

Polecam innym userom, używam na flocie firmowych aut tych opon i ludzie są zadowoleni, gorąco polecam

Ocena: 5

Etykieta Nankang XR611 dla rozmiaru 165/55 R13 70 H

F
C
71 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Wykazuje bardzo przeciętne zachowanie na mokrej nawierzchni. Ogumienie, które uzyskało notę F nie jest polecane na klimaty, w których występują częste opady deszczu.
  • Efektywność paliwowa - Model Nankang XR611 uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas - Średni poziom hałasu opony na poziomie 71dB oznacza, że posiada ona dobre parametry komfortu akustycznego. Zapewnia stosunkowo cichą pracę oraz redukcję drgań. Dzięki temu można cieszyć się z podróży, bez uciążliwego, jednostajnego szumu.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
16 Test opon letnich ACE 2013 w rozmiarze 195/65 R15

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony