Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Neolin NeoWinter

Neolin NeoWinter - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Neolin NeoWinter to zimowe opony z przeznaczeniem do samochodów osobowych, będące produktem zdobywającego rynki chińskiego koncernu Yangchang Rubber Company. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wśród oszczędnych konsumentów, którzy bez zrujnowania budżetu pragną zakupić komplet solidnych opon na śnieg, lód i błoto pośniegowe.

W oponach Neolin NeoWinter:

  • Kierunkowa rzeźba bieżnika ułatwia jazdę na śniegu,
  • Rowki w kształcie litery V pozwalają skutecznie usuwać zalegający śnieg, błoto i wodę spod opony,
  • Konstrukcja lameli czyni opony bardziej zbliżonymi do podłoża, zapewniając lepszą trakcję.

Opony Neolin NeoWinter

Opinie o Neolin NeoWinter wygłaszane przez ekspertów i kierowców zostały potwierdzone licznymi testami, w których osiągnęły dobre rezultaty. Opony otrzymały symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), co oznacza spełnienie wymogów stawianych przez Unię Europejską zimowemu ogumieniu.

Model NeoWinter jest odpowiedni dla poszukiwaczy okazji, gdyż w stosunkowo niewielkiej cenie otrzymują dobry, solidny produkt. Liczne miesiące zimowe w Polsce zachęcają do zakupu zimówek, a w przypadku Neolin NeoWinter ma to dodatkowy sens, ponieważ sprawdzają się nie tylko na w pełni ośnieżonych nawierzchniach. Ich właściwości pozwalają także na zmniejszenie ryzyka wpadnięcia w poślizg.

Opona dostępna jest w rozmiarach od 14 do 19 cali.

Neolin NeoWinter są oponami cenionymi przez kierowców, którzy:

  • jeżdżą spokojnie i ekonomicznie,
  • potrzebują wytrzymałych opon na sezon zimowy,
  • szukają niedrogiego ogumienia.

Bieżnik Neolin NeoWinter


Opony Neolin NeoWinter posiadają bieżnik z kierunkową rzeźbą, odpowiednią dla ogumienia zimowego. Rowki są szerokie, i układają się w kształt litery V. Odpowiadają za usuwanie w trakcie jazdy zanieczyszczeń spod kół (woda, błoto pośniegowe, śnieg) pogarszających właściwości jezdne i przyczepność. Dzięki rowkom samochód porusza się stabilniej, nie wpada w poślizgi podczas pokonywania zakrętów. Lamele zaprojektowane zostały tak, aby nawet w warunkach intensywnych opadów śniegu opona utrzymywała właściwy tor jazdy. Bieżnik pozytywnie wyróżnia się wśród opon z tej kategorii cenowej swoją jakością.

Bieżnik Neolin NeoWinter

Opinie o oponieNeolin NeoWinter


Etykieta Neolin NeoWinter dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony