Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Nexen N

Nexen N'Blue 4 Season - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Nexen N'Blue 4 Season to model wielosezonowy, należący do sektora ekonomicznego. Dostępny w atrakcyjnej cenie pozwala na bezpieczne podróżowanie po dobrze utrzymanych drogach przez cały rok, przy zachowaniu umiarkowanego stylu jazdy. Te stworzone przez koreańską firmę opony oferują takie zalety, jak:

  • dobra przyczepność na suchej, mokrej i ośnieżonej drodze,
  • skuteczne odprowadzanie wody spod czoła bieżnika,
  • atrakcyjny stosunek jakości wykonania do ceny.

Opony Nexen N'Blue 4 Season

Ogumienie Nexen N'Blue 4 Season to produkt stworzony do samochodów osobowych, które poruszają się na felgach w rozmiarze od 13 do 18 cali. Łączy w sobie starannie dopracowane rozwiązania, które zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa na każdym typie nawierzchni. Dzięki dobrym osiągom model ten uzyskał przychylne opinie ekspertów motoryzacyjnych oraz użytkowników, który mieli okazję sprawdzić go w różnorodnych warunkach.

Testy opon Nexen N'Blue 4 Season miały miejsce kilka razy na przestrzeni lat 2017-2019. W 2018 roku model ten zajął najwyższą lokatę w sprawdzianie ADAC, OAMTS oraz TCS wymiaru 175/65 R14. W pozostałych rankingach to wielosezonowe ogumienie zostało ocenione jako dobre i zadowalające.

Opinie o Nexen N'Blue 4 Season wskazują, że są to godne polecenia opony, które sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Zapewniają dobrą przyczepność i hamowanie na śniegu i deszczu, precyzyjnie utrzymując trakcję. Na suchej nawierzchni pozwalają na rozwijanie dużej prędkości i gwałtowne manewry bez ryzyka utraty panowania nad samochodem. Gwarantują także cichą i wydłużoną eksploatację, nie wykazując przedwczesnym objawów zużycia bieżnika.

Opony Nexen N'Blue 4 Season to dobra propozycja dla kierowców:

  • poszukujących stabilnych opon na sezon letni i zimowy,
  • zwracających uwagę na niskie opory toczenia, a w konsekwencji – jak najmniejszy hałas i spalanie,
  • chcących kupić dobre jakościowo ogumienie w niewygórowanej cenie.

Bieżnik Nexen N'Blue 4 Season


W modelu Nexen N'Blue 4 Season zobaczymy symetryczny bieżnik w kształcie litery V, który odpowiada za szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Trójwymiarowe bloki zapewniają optymalną przyczepność w zmiennych warunkach pogodowych. Gęste lamele poprawiają stabilność na każdej nawierzchni oraz wpływają na komfort i bezpieczeństwo niezależnie od pory roku. Dodatek krzemionki w mieszance gumowej obniża opory toczenia, sprawiając, że podróżowanie jest ciche, a trakcja precyzyjnie utrzymana bez względu na temperaturę czy opady.

Bieżnik Nexen N

Opinie o oponieNexen N'Blue 4 Season


Etykieta Nexen N'Blue 4 Season dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony