Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Nexen Winguard SnowG 3 WH21

Nexen Winguard SnowG 3 WH21 - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Nexen Winguard SnowG 3 WH21 to opona zimowa klasy ekonomicznej. Wyprodukowana została przez koreańską firmę oferującą niedrogie opony o wysokich osiągach.Wśród wcześniejszych modeli tego producenta, dużą popularność zyskał także Nexen Winguard Sport oraz Winguard Snow’G WH2. Do najważniejszych zalet opon Nexen Winguard SnowG 3 WH21 należą:

  • doskonała przyczepność na śniegu,
  • wysoki komfort podróżowania,
  • skuteczne odprowadzanie wody.

Opony Nexen Winguard SnowG 3 WH21

Zimowe opony Nexen Winguard SnowG 3 WH21 są dedykowane do samochodów osobowych, wyposażonych w felgi o rozmiarze od 14 do 16 cali. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i po nieodśnieżonych terenach. Odznaczone symbolem Three Peak Mountain Snow Flake, gwarantują najwyższą przyczepność na śniegu, zgodną z rygorystycznymi unijnymi wymogami. Pomimo przynależności do klasy ekonomicznej, zapewniają one doskonały stosunek jakości do ceny, nie zawodząc nawet w ekstremalnych zimowych warunkach. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi bieżnika, podnoszą również ogólną prezencję samochodu.

Opinie o Nexen Winguard SnowG 3 WH21 wskazują, że jest to dobry produkt, dostępny w atrakcyjnej cenie. Skutecznie tłumi wszelkie nierówności napotkane na drodze. Podczas jazdy nie generuje nadmiernego hałasu, dzięki czemu podróżowanie jest komfortowe. Bardzo dobrze zachowuje się na suchej i mokrej nawierzchni, zmniejszając znacząco ryzyko poślizgu wodnego. Dzięki niskim oporom toczenia model Nexen zużywa się powoli i równomiernie, pozwalając na bezpieczną eksploatację przez kilka sezonów. Zdaniem użytkowników są to niezawodne i precyzyjne opony, godne polecenia innym kierowcom.

Opony Nexen Winguard SnowG 3 WH21 będą odpowiednie dla kierowców, którzy:

  • szukają taniego, ale bezpiecznego ogumienia na zimę,
  • zwracają wysoką uwagę na ograniczenie poślizgów na śniegu i wodzie,
  • chcą kupić opony w atrakcyjnej cenie, o osiągach zbliżonych do modeli klasy premium.

Bieżnik Nexen Winguard SnowG 3 WH21


W modelu Nexen Winguard SnowG 3 WH21 zastosowano innowacyjny, kierunkowy bieżnik w kształcie litery V, który skutecznie odprowadza wodę spod czoła opony, zapobiegając zjawisku aquaplaningu. Dzięki dopracowanemu układowi klocków, zapewnia on wysokie osiągi zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Wyposażony w odpowiednio skonstruowane rowki i lamele gwarantuje najlepszą przyczepność w ciężkich, zimowych warunkach pogodowych oraz wysoką stabilność samochodu.

Bieżnik Nexen Winguard SnowG 3 WH21

Opinie o oponieNexen Winguard SnowG 3 WH21


Etykieta Nexen Winguard SnowG 3 WH21 dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony