Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Nokian WR Snowproof P

Nokian WR Snowproof P - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Nokian WR Snowproof P to zimowa propozycja renomowanego fińskiego producenta z 2020 roku, należąca do klasy premium. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających kierowcach przemieszczających się w ekstremalnie trudnych warunkach, zapewnia:

  • doskonałą trakcję i przewidywalność na śniegu, lodzie, błocie pośniegowym i wodzie,
  • możliwość bardziej dynamicznej jazdy nawet w czasie wymagającej, zimowej aury,
  • obniżone opory toczenia, przekładające się na mniejszy hałas i ilość spalanego paliwa.

Opony Nokian WR Snowproof P

Opony Nokian WR Snowproof P to produkt dedykowany dla kierowców preferujących bardziej agresywny styl jazdy, poruszających się w sportowych samochodach o dużej mocy. Są one dostępne w rozmiarach od 17 do 21 cali, z opcjonalną podwyższoną nośnością oraz technologią run on flat. Zostały także wyróżnione symbolem 3PMSF, potwierdzającym ich właściwości na śniegu.

Ponieważ omawiany model to propozycja, która dopiero pojawiła się na rynku, pierwsze opinie o Nokian WR Snowproof P zapewne poznamy w najbliższym czasie. Warto jednak zwrócić uwagę, że poprzednie zbliżone modele tego producenta – Snowproof czy WR A4 – cieszyły się doskonałymi recenzjami zarówno samych użytkowników, jak i specjalistów z najważniejszych europejskich magazynów motoryzacyjnych.

Zimowe ogumienie Nokian WR Snowproof P to produkt, który został zaprojektowany pod katem najtrudniejszych europejskich warunków drogowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości komponentów, zadowoli on kierowców:

  • poszukujących opon UHP przeznaczonych do samochodów o wysokich osiągach,
  • zwracających dużą uwagę na maksymalne bezpieczeństwo podróżowania zarówno po dobrze utrzymanych, jak i gorzej odśnieżanych nawierzchniach,
  • wymagających doskonałego komfortu podróżowania – niskiego hałasu oraz skutecznego tłumienia napotkanych nierówności.

Bieżnik Nokian WR Snowproof P


Opona Nokian WR Snowproof P została wyposażona w kierunkowy bieżnik, który gwarantuje doskonałą stabilność i przewidywalność na śniegu, błocie pośniegowym oraz wodzie. Zwiększona powierzchnia kontaktu z jezdnią sprawia, że auto precyzyjnie reaguje na ruchy kierownicy, gwarantując pełną kontrolę nawet w najtrudniejszych warunkach. Nowoczesna gumowa mieszanka Alpine Performance zachowuje elastyczność zarówno w cieplejsze, jak i mroźne dni, dodatkowo wspierając osiągi związane z budową bieżnika. Dzięki temu model ten łączy w sobie najwyższą niezawodność bez względu na panującą aurę oraz rodzaj nawierzchni, po której się porusza.

Bieżnik Nokian WR Snowproof P

Opinie o oponieNokian WR Snowproof P


Etykieta Nokian WR Snowproof P dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony