Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Ovation VI-782 AS

Ovation VI-782 AS - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Ovation VI-782 AS to opona całoroczna, należąca do segmentu budżetowego. Stworzona przez chińską markę skupioną głównie na obniżeniu hałasu i spalania przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych osiągów, oferuje takie istotne właściwości, jak:

  • sprawne odprowadzanie wody i błota pośniegowego,
  • pewność prowadzenia w czasie opadów deszczu i śniegu,
  • wysoką bezawaryjność i wydłużoną żywotność.

Opony Ovation VI-782 AS

Opony Ovation VI-782 AS są dedykowane do samochodów osobowych poruszających się na kołach o rozmiarze od 13 do 18 cali. W szerokiej gamie dostępnych wymiarów znajdziemy także egzemplarze cechujące się podwyższoną nośnością, które świetnie sprawdzą się w cięższych pojazdach – SUVach, minibusach czy autach terenowych. Zamysłem producenta było przygotowanie trwałego i ekologicznego ogumienia, które zadowoli zarówno oszczędnych, jak i bardziej wymagających kierowców.

Dotychczas żaden automobilklub ani organizacja motoryzacyjna nie zdecydowały się na testy opon Ovation VI-782 AS. Sporo o właściwościach omawianego modelu można się jednak dowiedzieć z dostępnych w Internecie ocen użytkowników, którzy mieli okazję skorzystać z kompletu tej młodej marki.

Opinie o Ovation VI-782 AS są w dużej mierze pozytywne, szczególnie chwaląc istotne osiągi na suchych nawierzchniach. Opony te dobrze sprawdzą się także w czasie zimowych podróży po mieście i na autostradzie, które są zazwyczaj starannie i na bieżąco odśnieżane. Są stosunkowo miękkie, dzięki czemu dobrze tłumią nierówności i nie generują nadmiernego hałasu. Przy dostosowaniu prędkości i stylu prowadzenia do panującej aury, zapewnią niezbędny komfort i bezpieczeństwo przez cały okres ich użytkowania.

Ovation VI-782 AS to model, który zadowoli użytkowników:

  • chcących korzystać z opon całorocznych bez obaw o utratę przyczepności i stabilności w czasie ekstremalnej pogody,
  • zwracających dużą uwagę na wygodę podróżowania – dobrą amortyzację oraz niski poziom hałasu,
  • zainteresowanych wyeliminowaniem regularnych wizyt u wulkanizatora i konieczności przechowywania drugiego kompletu sezonowego ogumienia.

Bieżnik Ovation VI-782 AS


W oponach Ovation VI-782 AS zastosowano symetryczny bieżnik, odpowiedzialny za zrównoważone właściwości przez cały rok. Wyposażono go w szerokie rowki, które wykazują wysoką skuteczność w usuwaniu wody i błota pośniegowego spod czoła opony, a zarazem gwarantują przyczepność i skróconą drogę hamowania na ośnieżonych nawierzchniach. Użyta do produkcji gumowa mieszanka jest miękka i elastyczna, a także odporna na ścieranie, dzięki czemu eksploatacja tego ogumienia jest komfortowa i maksymalnie wydłużona.

Bieżnik Ovation VI-782 AS

Opinie o oponieOvation VI-782 AS


Etykieta Ovation VI-782 AS dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony