Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Ovation W 586

Ovation W 586 - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Bieżnik Ovation W 586


Bieżnik Ovation W 586

Opinie o oponieOvation W 586


Wiesław napisał(a):

Bardzo dobrze sprawdzają się na drogach nieutwardzonych oraz na asfaltowych zaśnieżonych i oblodzonych. Super bieżnik na błoto pośniegowe, rewelacyjne hamowanie .Super w swoim przedziale cenowym wszystkim polecam. Serdecznie pozdrawiam sklep OPONEO, WESOŁYCH ŚWIĄT.

Ocena: 6
massimo trivelli napisał(a):

dobre opony

Ocena: 5
Cygan napisał(a):

Idealny stosunek ceny do jakości

Ocena: 6
adamssson napisał(a):

Opony świetne w każdych warunkach, pomimo że moje auto ma tendencje do ząbkowania opon to nadal nie hałasowały. Słyszalne dopiero przy prędkościach powyżej 200km/h

Ocena: 5
MWH napisał(a):

Poradziła sobie dobrze dziurami na drodze w UK podczas zimy. Podczas podróży do Austrii stabilne na niemieckich autostradach, ale na śniegu i lodzie testowane pod kątem przyczepności jedynie przy niskich prędkościach.

Ocena: 6
Diego napisał(a):

Słaba jakość, opony ścierają się zbyt szybko.

Ocena: 3
gabriele napisał(a):

Są ciche, pasują do mojego stylu jazdy. Dotychczas sprawdziły się w każdej sytuacji. Zalecane przez mojego mechanika. Kupię je ponownie.

Ocena: 6
conrado29 napisał(a):

za taką cenę lepszej opony nie znajdziecie polcam

Ocena: 5
Mariusz napisał(a):

nie odbiega jakością od znacznie droższych opon z wyższej półki. Polecam, dobra relacja ceny do jakości.

Ocena: 4
Jan Kowalski napisał(a):

ok

Ocena: 5

Etykieta Ovation W 586 dla rozmiaru 205/55 R16 91 H

E
E
72 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Efektywność paliwowa - Model Ovation W 586 uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria E oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.