Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Roadstone Win guard Sport

Roadstone Win guard Sport - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Bieżnik Roadstone Win guard Sport


Bieżnik Roadstone Win guard Sport

Opinie o oponieRoadstone Win guard Sport


Edgar napisał(a):

Bardzo polecam opony w tej klasie, jakość w rozsądnej cenie!

Ocena: 5
Krk napisał(a):

Po 2 sezonach pojawiły się bąble na 2 oponach. Więc do wymiany.

Ocena: 2
Maciek napisał(a):

Kupiłem 4 opony jesienią 2013 roku i pokonałem na nich około 7000km. Tegoroczna zima była prawie bezśnieżna więc opony przetestowałem tylko na mokrym i suchym asfalcie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ich cichością podczas jazdy i komfortem pokonywania nierówności. Jedynym (małym) minusem było dla mnie mniej stabilne zachowanie opony podczas jazdy z prędkością powyżej 150km/h (jeżdżę po niemieckich autostradach). Ponieważ jednak podczas prawdziwej zimy osiąganie takich prędkości należy do rzadkości nie powinno to stanowić problemu dla użytkowników. Biorąc pod uwagę powyższe oraz bardzo atrakcyjną cenę (< 400 zł/opona) szczerze mogę każdemu polecić zakup tych opon.

Ocena: 5
Edgar napisał(a):

Opony spełniły swe zadanie oraz posłużą na kolejne sezony. POLECAM!

Ocena: 5
Grzesiek napisał(a):

Opony bardzo dobre, ogólnie jestem zadowolony - jazda miejska i czasem na autostradzie - oki, dobrze sie klją nawirzchni i trzymają na zakrętach.

Ocena: 4
klijęt napisał(a):

Polecam, nie zawiodły mnie w czasie zimowych podróży w góry. Sprawdziły się w trudnych jak na nasze warunkach. Ogólnie nie mam więc zastrzeżeń.

Ocena: 4

Etykieta Roadstone Win guard Sport dla rozmiaru 185/60 R15 84 T

E
C
73 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Efektywność paliwowa - Model Roadstone Win guard Sport uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
18 Test opon zimowych "Auto Bild" 2014 w rozmiarze 225/50 R17

Ocena klientów


4/6

Zobacz podobne opony