Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Semperit Master Grip

Semperit Master Grip - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Bieżnik Semperit Master Grip


Bieżnik Semperit Master Grip

Opinie o oponieSemperit Master Grip


Jacek. napisał(a):

Opony bardzo dobrze zachowują się na mokrej nawierzchni, w zakrętach bardzo przyzwoicie. Fiat Bravo zyskał sporo na bezpieczeństwie po zamontowaniu Mastera :)

Ocena: 5
Mariusz PRet napisał(a):

Opona o wysokich standardach. Przejeździłem zimę i byłem pozytywnie zaskoczony. Opona w dobrej cenia i najlepszej jakosci

Ocena: 5
Andrzej napisał(a):

Typowa opona klasy budżetowej do tanich, miejskich aut. Dobry stosunek jakości do ceny. Jakość OK żadnych problemów z wyważeniem, które niekiedy występują przy znacznie droższych produktach.

Ocena: 5
Jork napisał(a):

Za tą cenę można kupić 5 letnie zużyte Goodyeary! Bardzo miłe zaskoczenie jakością opon!

Ocena: 5
Hord napisał(a):

Kupiłem i nie żałuje we wszystkich warunkach naprawdę świetne.

Ocena: 5
Bartek napisał(a):

Świetne opony, od razu widać, że to opony ze stajni Continentala. Właściwości jezdne na wysokim poziomie, odprowadzanie wody i błota pośniegowego rewelacyjne. Z takimi oponami można czuć się bezpiecznie na drodze nawet w najgorszych warunkach

Ocena: 5
Krolak napisał(a):

Dobra opona.

Ocena: 6
des napisał(a):

164/65 R14 fiat punto mieszkam w Beskidach, Śląsk Cieszyński auto bez abs i innych wspomagaczy kierowcy tylko twoje umiejętności opona jest super jest cicha przy wysokich prędkościach 130 km/h nie pływa jak dębica w głębokim śniegu jest rewelacyjna górkie drogi nie odgarnięte dobrze lub wcale nie są dla niej problemem tak to prawda policja w Austrii ma zima te opona założone. opona z grupy Continentala klasa średnia i tak się zachowuje .dobre wyniki w ADAC

Ocena: 5
Marek KR. napisał(a):

Dobra oponka na zime. Ciekawy bieżnik. Świetnie odprowadza błoto pośniegowe. Opona bezpieczna. Na dodatek komfortowa. Jeżdżę na tej marce już kilka dobrych lat

Ocena: 5
Majko napisał(a):

Jakościowo przypominają Continentala. Cenowo zdecydowanie lepiej niż Conti. Zdecydowanie polecam.

Ocena: 5

Etykieta Semperit Master Grip dla rozmiaru 145/65 R15 72T

G
C
70 dB dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Wykazuje bardzo przeciętne zachowanie na mokrej nawierzchni. Ogumienie, które uzyskało notę G nie jest polecane na klimaty, w których występują częste opady deszczu.
  • Efektywność paliwowa - Model Semperit Master Grip uzyskał dobre wyniki w badaniach efektywności paliwowej. Kategoria C oznacza, że charakteryzują go umiarkowanie niskie opory toczenia. Dzięki temu można cieszyć się ze zredukowanego poziomu spalania oraz mniejszej emisji CO2 do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
8 Test opon zimowych ADAC 2012 w rozmiarze 165/70 R14

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony