Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Syron Everest 1

Syron Everest 1 - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych

Bieżnik Syron Everest 1


Bieżnik Syron Everest 1

Opinie o oponieSyron Everest 1


gut napisał(a):

Przyszedł już czas na zmianę opon i zakupiłem te zimówki w atrakcyjnej cenie. J na tym koniec, bo to żadne zimówki. Gdyby były zimowe to by się nie ślizgały i drogi trzymały a one nic tylko tańczą.

Ocena: 3
Izunia napisał(a):

Opony bardzo szybko się zuzywają, dużo szybciej niż moje poprzednie zimówki. Fakt pogoda jakaś niezbyt zimowa i większość kilometrów pokonuję na suchej nawierzchni ale mimo wszystko wygląda że na wiosne bieznik będzie wyglądał jak po 3,4 sezonach.

Ocena: 3
rafalg napisał(a):

Mam je w samochodzie a kolega ma debice i różnica w zachowaniu na drodze jest kolosalna . Odnosze wrażenie te na tych chinolach jest prawie jak na łyżwach samochód wogóle nie trzyma toru jazdy i poruszanie sie na czymś takim jest bardzo niebezpieczne.

Ocena: 2
labadz napisał(a):

Potwierdzam opinie że tanie chińskie gumy to szmelc. Mają tendencje do pękania po bokach i rozwarstwiania się gumy. Moje po kilku miesiącach wyglądają jak kilkuletnie.

Ocena: 3
pokrzy napisał(a):

Kiedy wybierałem te zimówki żona powiedziała: coć mi tu nie gra , nie kupuj, za tanie. I wtedy odezwała się moja męska duma: jak to kobieta mi będzie doradzać w wyborze opon? MAM TE ZIMÓWKI, mam tez zszargane nerwy bo nie mogę się przecież przyznać że miała rację. Bieżnik beznadziejny, słabe odprowaczanie ogólnie lipa.

Ocena: 3
Drobnicki Jan napisał(a):

No niestety nie ma rzeczy tanich i dobrych. Te opony to najlepszy przykład. Słaba stabilność i kierowalność. Zerowa przyczepność. W zasadzie o wiele lepsze byłyby jakiekolwiek opony letnie, bo to ...nawet nie wiem jak to nazwać, ale trudno sobie wyobrazić gorszą oponę na zimę.

Ocena: 3
FX napisał(a):

Opony przy dokładnym obejrzeniu wygladaja jakby przeszły preces regeneracji. Sadzac po producencie wszysko jest możliwe.. Ja mimo wszystko zdecydowałem sie na zakup…już żałuję i szukam czegoś innego.

Ocena: 3
marcin_powro napisał(a):

Miałem do tej pory zimowki Michelina i niestety przyszedł czas na zmiane .Kupilem te zimowki i jakie było moje zaskoczenie gdy po zalozeniu okazało sie ze opony moga miec tak duzy wpływ na prowadzenie samochodu. Myslałem że różnice miedzy zimówkami sa nieznaczne , a tu jest przepaść na nie korzyść moich nowych opon.Nie da sie na nich bezpiecznie podróżować.

Ocena: 3
Dakar napisał(a):

Kupiłem je razem z samochodem, więc nie mialem specjalnego wyboru :)) Opony słabe. Strasznie glosne na suchej drodze, slizgaja sie na mokrym, o sniegu nie mowiac nawet. Przejechalem co prawda zime bez stluczki, ale wymagało to sporej poprawki do stylu jazdy.

Ocena: 3
Dawidoff napisał(a):

Plusy: niska cena, ładny wygląd, w miarę cicha. Wady: szybkie zużycie bieżnika, ślizganie się na mokrej drodze i brak przyczepności na śniegu. Podsumowując spodziewałem się czegoś więcej...

Ocena: 3

Etykieta Syron Everest 1 dla rozmiaru 205/55 R16