Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Uniroyal AllSeasonExpert 2

Uniroyal AllSeasonExpert 2 - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Uniroyal AllSeasonExpert 2 – test opony

Uniroyal AllSeasonExpert 2 to opona wielosezonowa, należąca do klasy średniej. Przygotowana przez markę z koncernu Continental zajmującą się produkcją opon deszczowych, oferuje takie zalety, jak:

  • skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego,
  • optymalną elastyczność bez względu na panującą temperaturę,
  • wysoką odporność na ścieranie i uszkodzenia.

Opony Uniroyal AllSeasonExpert 2

Opony Uniroyal AllSeasonExpert 2 to produkt oferowany w rozmiarach od 13 do 18 cali, wpisujący się w potrzeby szerokiego grona właścicieli mniejszych i większych samochodów osobowych poruszających się po dobrze utrzymanych drogach. Wybrane egzemplarze są dodatkowo wyposażane w rant chroniący felgę oraz wzmocnioną budowę, gwarantującą podwyższoną nośność.

Testy opon Uniroyal AllSeasonExpert 2 miały miejsce w latach 2018-2020. W rankingu ADAC 2020 przygotowanym dla wymiaru 235/55 R17 omawiany model uplasował się na 5 spośród 8 dostępnych miejsc, wyróżniając się dobrymi osiągami na śniegu i niskim zużyciem. W tym samym roku w konkurencji Auto Bild zrealizowanej dla rozmiaru 205/55 R16 uzyskał on 16 lokatę wśród 32 modeli ogumienia, skutecznie hamując na mokrej nawierzchni przy jednoczesnym najsłabszym wyniku zatrzymywania się na suchej drodze.

Opinie o Uniroyal AllSeasonExpert 2 podkreślają, że jest to dobra opona o zrównoważonych parametrach, godna polecenia dla kierowców poszukujących optymalnego kompromisu pomiędzy osiągami a ceną zakupu. Oferuje ona bardzo dobrą przyczepność na każdej nawierzchni, natychmiastowo reagując na ruchy kierownicy i gwarantując skuteczność hamowania w czasie deszczu. Użytkownicy są zadowoleni z wysokiej stabilności, akceptowalnego poziomu hałasu i możliwości kilkuletniej eksploatacji bez konieczności regularnych wizyt u wulkanizatora.

Uniroyal AllSeasonExpert 2 będzie dobrą propozycją dla osób:

  • zainteresowanych maksymalnym poziomem bezpieczeństwa w deszczowe dni,
  • poszukujących rozsądnych osiągów w przystępnej cenie,
  • chcących uniknąć konieczności sezonowej wymiany opon.

Bieżnik Uniroyal AllSeasonExpert 2


Uniroyal AllSeasonExpert 2 został wyposażony w kierunkowy bieżnik, cechujący się szczególną skutecznością w odprowadzaniu wody. Dzięki temu zminimalizowane zostaje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo podróżowania znacznie wzrasta. Jego konstrukcja i zastosowana elastyczna mieszanka zapewnia harmonijne właściwości zarówno latem, jak i zimą. Dodatkowo model ten jest wykonany z trwałych komponentów, umożliwiając wydłużoną eksploatację bez obaw o utratę właściwości.

Bieżnik Uniroyal AllSeasonExpert 2

Opinie o oponieUniroyal AllSeasonExpert 2


Etykieta Uniroyal AllSeasonExpert 2 dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony