Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Uniroyal Snow Max 3

Uniroyal Snow Max 3 - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Uniroyal Snow Max 3 to zimowe ogumienie klasy średniej, które trafi w gust kierowców poszukujących optymalnego połączenia osiągów oraz ceny zakupu. Wyprodukowane przez belgijską markę działającą w koncernie Continental, oferuje takie istotne właściwości, jak:

  • najwyższą trwałość i niezawodność, które pozwalają na wydłużoną eksploatację bez utraty wysokich osiągów,
  • doskonałą kontrolę nad pojazdem oraz skróconą drogę hamowania przy śnieżnej aurze,
  • maksymalną przyczepność, stabilność i precyzję hamowania w nieco cieplejsze, ale deszczowe dni.

Opony Uniroyal Snow Max 3

Opony Uniroyal Snow Max 3 to produkt stworzony z myślą o użytkownikach większych pojazdów dostawczych, każdego dnia pokonujących rozległe trasy. Jest on dostępny w rozmiarach od 14 do 17 cali, a dzięki podwyższonemu indeksowi nośności – bez trudu wytrzymuje także większe obciążenia, dłuższe przebiegi i bardziej intensywną eksploatację.

Model ten będący następcą wersji Snow Max 2 dotychczas nie został skontrolowany przez żadną organizację motoryzacyjną, specjalizującą się w prowadzeniu testów różnego rodzaju ogumienia. Jednocześnie jego wysokie osiągi w zimowych warunkach – takie, jak łatwość ruszania czy skuteczność hamowania - zostały przetestowane przez unijnych specjalistów, skutkując przyznaniem mu symbolu alpejskiego 3PMSF.

Ponieważ omawiany model dopiero debiutuje na rynku, opinie o Uniroyal Snow Max 3 będą dostępne w momencie, gdy trafi on do codziennej eksploatacji. Niemniej zarówno jego poprzednik, jak i pozostałe rodzaje ogumienia tej marki cieszyły się dobrymi recenzjami użytkowników, zadowolonych z wysokiej odporności na aquaplaning, optymalnej sterowności i skuteczności hamowania.

Opona Uniroyal Snow Max 3 to produkt, który sprawdzi się wśród właścicieli samochodów dostawczych:

  • pokonujących każdego dnia wielokilometrowe, wymagające trasy,
  • zwracających dużą uwagę na optymalny poziom bezpieczeństwa w czasie opadów deszczu i śniegu,
  • poszukujących modelu, który umożliwi wydłużoną eksploatację bez obaw o utratę jego osiągów.

Bieżnik Uniroyal Snow Max 3


Model Snow Max 3 marki Uniroyal został wyposażony w kierunkowy bieżnik, który doskonale spisuje się w czasie deszczowej i śnieżnej pogody. Jego pogłębione rowki sprawnie i natychmiastowo odprowadzają wodę spod czoła opony, do minimum ograniczając ryzyko poślizgów. Dopracowana konstrukcja o zredukowanej liczbie lameli jest wyjątkowo trwała, gwarantując optymalną przyczepność, stabilność i skróconą drogę hamowania przez cały okres eksploatacji. Warto wspomnieć także o nowoczesnej gumowej mieszance, która jest odporna na ścieranie i uszkodzenia, a zarazem odpowiada za poprawę panowania nad pojazdem w deszczowe dni.

Bieżnik Uniroyal Snow Max 3

Opinie o oponieUniroyal Snow Max 3


Etykieta Uniroyal Snow Max 3 dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony