Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Vredestein Comtrac 2 Winter

Vredestein Comtrac 2 Winter - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Vredestein Comtrac 2 Winter to model zimowy klasy premium, dedykowany do pojazdów dostawczych. Zapewnia on wysoką jakość i:

  • doskonałe parametry na suchej i mokrej nawierzchni,
  • skuteczne odprowadzanie wody,
  • powolne, równomierne ścieranie się bieżnika.

Opony Vredestein Comtrac 2 Winter

Opony Vredestein Comtrac 2 Winter są przeznaczone do samochodów poruszających się na felgach w rozmiarze 15 i 16 cali. Oferują wysokie bezpieczeństwo i komfort podróżowania – również podczas dużych opadów śniegu i deszczu.

Test opon Vredestein Comtrac 2 Winter w rozmiarze 225/70 R15 odbył się w roku 2018. Wtedy to niemiecka firma Promobil nadała mu notę polecaną. Rok później model ten wziął udział w teście ADAC rozmiaru 205/65 R16 C, gdzie uplasował się na czwartej pozycji spośród 15 testowanych wersji ogumienia do samochodów dostawczych.

Opinie o Vredestein Comtrac 2 Winter pokazują, że model ten świetnie sprawuje się zarówno przy pustym, jak i mocno obciążonym samochodzie. Wykazuje odpowiednie parametry na suchej drodze, śniegu i błocie oraz skutecznie tłumi napotkane nierówności. Dzięki niskim oporom toczenia jest także odpowiednio trwały.

Bieżnik Vredestein Comtrac 2 Winter


W oponach Vredestein Comtrac 2 Winter producent zastosował specjalny bieżnik, który zapewnia maksymalny komfort niezależnie od panujących warunków i wagi pojazdu. Oferuje on zrównoważone osiągi na suchej i mokrej nawierzchni, skutecznie odprowadzając wodę i gwarantując skróconą drogę hamowania. Specjalna mieszanka jest odpowiednio elastyczna w zmiennych temperaturach, a równomierny rozkład nacisku sprawia, że opona zużywa się powoli i bez zjawiska ząbkowania, nie tracąc swoich właściwości wraz z upływem czasu.

Bieżnik Vredestein Comtrac 2 Winter

Opinie o oponieVredestein Comtrac 2 Winter


Etykieta Vredestein Comtrac 2 Winter dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
4 Test opon zimowych ADAC 2019 w rozmiarze 205/65 R16 C (do samochodów dostawczych)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony