Zeetex HP102

Zeetex HP102

Stabilność na drodze i w portfelu. Tak można w skrócie opisać opony Zeetex. To jedna z przebojowych marek klasy ekonomicznej. Przedstawiamy model Zeetex HP102.

Opony Zeetex przeznaczone są dla kierowców jeżdżących w umiarkowanym stylu. Doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, w codziennych dojazdach do pracy, szkoły, na zakupy itp. Dla niektórych kierowców znaczenie może mieć również ich niebanalny, atrakcyjny wygląd.  Jednak najważniejsze dopiero przed nami. Zobacz w jaki sposób możesz poprawić jakość swojej jazdy i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Charakterystyka opon Zeetex HP102

Zeetex HP102 to model przeznaczony do samochodów osobowych klasy średniej i wyższej. Na rynku występuje w rozmiarach od 16 do 20 cali.

Na tych oponach poczujesz przyjemność z jazdy. Będziesz jeździł bezpiecznie i tanio. Zeetex HP102 to propozycja dla kierowców, którzy poszukują dobrych opon, ale nie chcą na nie wydać zbyt wiele.

Opony posiadają kierunkowy bieżnik. Taki bieżnik poradzi sobie w „podbramkowej” sytuacji na mokrej nawierzchni. Szerokie rowki zbierają wodę i odprowadzają ją na boki. Twój samochód zachowuje stabilność podczas jazdy w głębszych kałużach.

Na suchej nawierzchni  Zeetex HP102 sprawuje się równie dobrze. Szerokie centralne żebro opony stabilizuje tor jazdy, wspomaga przyspieszanie i skraca drogę hamowania. Zaskoczy Cię wysoka przyczepność oferowana przez te opony.

Opony letnie Zeetex HP102 posiadają wzmocnioną konstrukcję (oznaczenie XL). Są wyjątkowo odporne na przeciążenia. Dodatkowym atutem jest wytrzymała mieszanka, która ściera się w wolnym tempie. Zeetex HP102 to nie tylko oszczędności na zakupie, ale również na wymianach opon.

Kilka zdań o marce Zeetex

Opony Zeetex to jakość podobna do takich marek, jak Dębica czy Kormoran.  To marka, która została przez nas wybrana w procesie starannej selekcji. Zdecydowaliśmy się właśnie na nią z kilku powodów. Są one projektowane w jednym z najszybciej rozwijających się miast na świecie – Dubaju. Dział rozwoju firmy jest bardzo otwarty na wszelkie sugestie z branży dotyczące jakości produkowanych opon.

Opony marki Zeetex zyskały w ostatnich kilku latach dużą popularność w Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach Europy. Zyskują również rzesze zadowolonych kierowców w Polsce. Świadczą o tym między innymi pozytywne opinie zamieszczone na łamach naszego portalu.

Warto również wiedzieć, że polscy kierowcy na oponach Zeetex HP102 przejechali ponad 700 tysięcy kilometrów. Są to jedne z najczęściej kupowanych opon letnich klasy ekonomicznej w naszym sklepie (57% klientów decyduje się właśnie na opony tej marki). 

Opinie o oponie Zeetex HP102

Aktualnie nie posiadamy opinii o tej oponie.

Opona w testach:

© 1998-2017 testyopon.pl