Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Zeetex PC4000 4S VFM

Zeetex PC4000 4S VFM - test opony

Opony całoroczne Testy opon całorocznych | Kalkulator opon

Zeetex PC4000 4S VFM to całoroczne ogumienie, należące do klasy ekonomicznej. Zaprojektowane przez markę ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich należącą do koncernu Zafco, oferuje dobrą jakość wykonania i rozsądne osiągi połączone z przystępną ceną zakupu. Wśród najważniejszych zalet tego modelu należy wymienić:

  • dobry stosunek jakości do ceny,
  • niski poziom hałasu gwarantujący komfortową eksploatację,
  • łatwość utrzymania trakcji i skuteczność hamowania w suche, pogodne dni.

Opony Zeetex PC4000 4S VFM

Opona Zeetex PC4000 4S VFM to produkt przeznaczony do samochodów wyposażonych w felgi o rozmiarze od 14 do 17 cali. Część oferowanych wymiarów posiada także oznaczenie XL, wskazujące na ich podwyższoną nośność. Model ten sprawdzi się w szczególności na dobrze utrzymanych nawierzchniach, umożliwiając bezpieczne przemieszczanie się przez cały rok bez konieczności regularnych wymian i posiadania dwóch kompletów sezonowego ogumienia.

Aż do dziś nie zostały zrealizowane żadne testy opon Zeetex PC4000 4S VFM, które są przygotowywane przez specjalistyczne magazyny i organizacje motoryzacyjne. Chociaż pozostałe modele tego producenta raczej nie zyskały zbyt korzystnych not od ekspertów, użytkownicy ogumienia tej marki pozytywnie oceniają oferowane przez poszczególne egzemplarze osiągi.

Opinie o Zeetex PC4000 4S VFM wskazują, że jest to dobra i niedroga propozycja, wpisująca się w potrzeby rozważnych i oszczędnych kierowców. Choć wymaga zachowania pewnej dozy ostrożności w czasie podróżowania po mokrych i ośnieżonych nawierzchniach, w pogodne i suche dni zachowuje się w pełni stabilnie i przewidywalnie. Ponadto jest dość cicha, zapewniając wysoki komfort podróżowania oraz nie wykazuje objawów przedwczesnego zużycia.

Zeetex PC4000 4S VFM będzie dobrym wyborem dla użytkowników, którzy:

  • chcą nabyć niedrogie opony całoroczne, które wyeliminują konieczność regularnych wizyt w serwisie wulkanizacyjnym,
  • umieją dostosować prędkość i styl kierowania do aktualnych warunków pogodowych,
  • zwracają uwagę na cichą i komfortową eksploatację oraz dobry stosunek jakości do ceny.

Bieżnik Zeetex PC4000 4S VFM


W modelu Zeetex PC4000 4S VFM zobaczymy asymetryczny bieżnik wyposażony w szerokie żebra, który odpowiada za optymalną stabilność pojazdu w każdych warunkach. Gęste lamele o zygzakowatym wzorze oraz cztery obszerne, podłużne kanały poprawiają przyczepność oraz usprawniają odprowadzanie wody i błota pośniegowego, zmniejszając ryzyko poślizgów. Zastosowana konstrukcja pozwala także na ograniczenie szumu w czasie jazdy, gwarantując optymalny komfort podróżowania przez cały rok.

Bieżnik Zeetex PC4000 4S VFM

Opinie o oponieZeetex PC4000 4S VFM


Etykieta Zeetex PC4000 4S VFM dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony