Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Apollo Acelere Winter

Apollo Acelere Winter - test opony

Opony zimowe Testy opon zimowych | Kalkulator opon

Bieżnik Apollo Acelere Winter


Bieżnik Apollo Acelere Winter

Opinie o oponieApollo Acelere Winter


Danger napisał(a):

Opinie o tych zimówkach są różne , ja się przychylam do tych negatywnych. Pozytywne wystawiaja chyba sami sprzedawcy, którzy chcą sprzedać ten chłam.

Ocena: 2
Qbiak napisał(a):

Te opony mają bardzo duże opory toczenia przez co szybko i nie równomiernie zużywa się bieżnik.Wydaje mi się że nawet jak na opone zimową to zdecydowanie za bardzo hałasują.

Ocena: 2
Kaa9 napisał(a):

Po tym sezonie zdejmuję je, no bo ludzie jezdzic na tym to trzema umiec ale ja nie koniecznie chce sie nauczyc...Poprzednio mialem Klebery to roznica jest bardzo odczuwalna.

Ocena: 3
alfa alfa alfa amen napisał(a):

Opony od tygodnia na samochodzie a ja jeszcze nie moge dojść do siebie co ja kupiłem i dlaczego. Tyle jest oponii w necie ,można się popytać u wulkanizatora że nie kupuje się tanich chińczyków szczegolnie na zime , gdzie potrzebna jest pewność w prowadzeniu. Na tych oponach po pierwszym tygodniu boje się jechac ...masakra

Ocena: 3
Załuski napisał(a):

Kupilem sobie dwie sztuki -na probe-i teraz już wiem że nie kupie więcej. Beznadziejne prowadzenie w deszczu a na śniegu już dwa razy w ciegu dwoch dni miałem problemy z ruszeniem z parkingu.

Ocena: 3
ace napisał(a):

Kupiłem z duszą na ramieniu. Jednak po 2 wyjazdach w Alpy, mogę śmiało powiedzieć, że opona sprawdziła się w najcięższych warunkach. Jako nieliczni dotarliśmy do L2A bez łańcuchów.

Ocena: 5
mocha napisał(a):

Opony zapewniają niski poziom bezpieczeństwa, zdecydowanie odradzam ich zakup. Na ich kożyść przemawia tylko cena – jest przystępna – ale nie po to się zakłada zimówkiżeby mieć wrażenie że się jeździ po śniegu na letnich kapciach

Ocena: 2
kufer napisał(a):

Słabo trzymają się nawierzchni zaśnieżonej i oblodzonej, nie zapewniają bezpieczeństwa pojazdu przy rozsądnych prędkościach. Nie polecam do użytku w sezonie zimowym ani żadnym innym.

Ocena: 2
johny g napisał(a):

To jakaś masakra, mam przed domem 200m stromego podjazdu i borykałem się z nimi cały zeszły sezon. W tym sezonie zmiana na nowe, bo nie mam zamiaru znowu stawiać auta gdziekolwiek bo zimówki nie dają rady zimą!!!!!

Ocena: 3
GYAM napisał(a):

Nie kupujcie tych opon to jakiś bubel. Samochód jeżdzi na nich jak na letnich oponach. Kompletne nieporozumienie i rozczarowanie.

Ocena: 2

Etykieta Apollo Acelere Winter dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
26 Test opon zimowych "Auto Bild" 2012 w rozmiarze 205/55 R16 - hamowanie
12 Test opon zimowych "Auto Motor und Sport" 2011 w rozmiarze 205/55 R16
13 Test opon zimowych "Auto Zeitung" 2011 w rozmiarze 205/55 R16

Ocena klientów


3/6

Zobacz również opony