Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
BFGoodrich g Force Profiler

BFGoodrich g Force Profiler - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Bieżnik BFGoodrich g Force Profiler


Bieżnik BFGoodrich g Force Profiler

Opinie o oponieBFGoodrich g Force Profiler


medyk napisał(a):

Przebieg opon ok 6000 km, świetnie trzymają w winklach, zero hałasu mimo niskiego profilu jak dla MK4 felgi całe.

Ocena: 5
HGT napisał(a):

Bardzo dobra oponka! Na tych gumach każdy zakręt to przyjemność. Opona nie jest głośna a komfort jazdy zadowalający. Bardzo dobrze trzyma w zakrętach, samochód jest stabilny i dobrze się prowadzi przy dużych prędkościach. Nie zauważyłem zwiększonych oporów toczenia. Przejechałem jeszcze niewiele kilometrów ale jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Ocena: 5
cinek napisał(a):

bardzo dobra opona na suchą i mokra nawierzchnię! polecam zakup! no i przyczepność! po prostu rewelacja! umiarkowana cena tez ma znaczenie!

Ocena: 5
tadeusz napisał(a):

opona zdecydowanie zyskuje na mokrej nawierzchni oraz w zakrętach

Ocena: 6
Axel napisał(a):

opona stosunkowo cicha, jazda na mokrym podłożu i nawet podczas sporego deszczu po prostu super, samochód prowadzi się pewnie i precyzyjnie

Ocena: 5
KaTo napisał(a):

Zakręty po prostu super, zawsze lubiłem testy na rondach:-) i w porównaniu do seryjnych Michelin średnio 10 - 15 km szybciej na tym samym rondzie średnica ronda oceniam na 55 może 60 m. Jak zaczynają piszczeć to trzeba się modlić bo normalnie nawet największe prędkości przyjmowały bez pisku. Trochę głośne ale co tam za tą cenę i tą przyczepność warto. Polecam.

Ocena: 5
Bociek napisał(a):

Bardzo dobre oponki. Polecam

Ocena: 5
Michał napisał(a):

Opona cicha i dobra - długa żywotność! Polecam!

Ocena: 5
Tal-Rash napisał(a):

Rewelacja. Autko trzyma się jak przyklejone na suchym. Na mokrym to samo opona zostawia suchy ślad tak znakomicie odprowadza wodę. Cicha jak mysz. Serdecznie polecam:) Mam je na felgach 6,5 cala i wyglądają ekstra:D

Ocena: 5
Jarek napisał(a):

Niezła opona w dobrej cenie! Zdecydowałem sie z braku funduszy! Ogólenie jestem zadowolony! Prowadzi się bardzo dobrze! Na zdjęciu wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Na moje oko bieżnik jest dość płytki jak na nową oponę! Nie mogę narzekać i ogólnie jestem z zakupu zadowolony!

Ocena: 5

Etykieta BFGoodrich g Force Profiler dla rozmiaru 195/40 R17 81 V

F
B
73 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Charakteryzuje się doskonałymi parametrami na mokrej nawierzchni. Skrócona droga hamowania i wyśmienita przyczepność zostały docenione przez organy kontrolne. Produkt uzyskał świetną notę B, która plasuje go w ścisłej światowej czołówce.
  • Efektywność paliwowa - Model BFGoodrich g Force Profiler posiada bardzo niską kategorię F efektywności paliwowej. Opona nie powoduje obniżenia poziomu spalania ani emisji zanieczyszczeń. Produkty o niskiej kategorii często charakteryzują się nieco lepszą przyczepnością, ale są o wiele mniej ekonomiczne.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
14 Test opon letnich "Auto Bild" 2012 w rozmiarze 225/45 R17
9 Test opon letnich "Auto Bild" 2012 w rozmiarze 225/45 R17 - hamowanie
12 Test opon letnich "Auto Zeitung" 2011 w rozmiarze 225/45 R17

Ocena klientów


5/6

Zobacz również opony