Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Dębica Presto HP 2

Dębica Presto HP 2 - test opony

Opony letnie Testy opon letnich | Kalkulator opon

Dębica Presto HP 2 to ekonomiczna opona letnia, zaprojektowana przez polską markę należącą do koncernu Goodyear oraz korzystającą z jego technologii. Wśród jej najważniejszych zalet warto wymienić:

  • bardzo dobrą efektywność na mokrej nawierzchni,
  • ograniczenie oporów toczenia, a tym samym hałasu i spalania,
  • wysoki komfort podróżowania bez względu na panującą aurę.

Opony Dębica Presto HP 2

Opona Dębica Presto HP 2 to produkt stworzony z myślą o właścicielach małych i średnich pojazdów o wyższych osiągach. Jest on dostępny w rozmiarach od 15 do 17 cali, z opcjonalną podwyższoną nośnością. Dzięki swoim właściwościom pozwala na bezpieczne i wygodne przemieszczanie się od wiosny aż do jesieni, przez kilka kolejnych sezonów.

Dotychczas nie zostały zrealizowane żadne testy opon Dębica Presto HP 2, przygotowywane przez ekspertów motoryzacyjnych. Niemniej poprzednia wersja – Presto HP – cieszyła się bardzo dobrymi wynikami w specjalistycznych rankingach, stąd omawiany model będący jej następcą może zapewnić jeszcze lepsze i bardziej dopracowane osiągi.

Opinie o Dębica Presto HP 2 wskazują, że jest to ogumienie o rewelacyjnych właściwościach, szczególnie cennych w czasie deszczowej pogody. Skuteczne odprowadzanie wody i wysoka przyczepność sprawiają, że jazda jest w pełni przewidywalna zarówno w czasie opadów, jak i w suche dni. Model ten sprzyja obniżeniu spalania oraz nie generuje nadmiernego hałasu, dzięki czemu przemieszczanie się jest ekonomiczne i komfortowe. Warto wspomnieć również o obniżonej ścieralności i atrakcyjnym wyglądzie bieżnika oraz bardzo dobrym stosunku jakości do ceny, na jaki zwracają uwagę użytkownicy.

Dębica Presto HP 2 będzie dobrym wyborem dla kierowców, którzy:

  • poszukują letniego ogumienia o wysokich, zrównoważonych właściwościach,
  • nie chcą przepłacać za nowy komplet opon, a zarazem obawiać się o utratę wygody i bezpieczeństwa podróżowania,
  • korzystają z pojazdów o standardowej, jak i podwyższonej mocy i nieco większych osiągach.

Bieżnik Dębica Presto HP 2


Model Presto HP 2 marki Dębica został wyposażony w asymetryczny bieżnik o zwiększonej efektywności na mokrych nawierzchniach. Gęsta sieć różnokierunkowych lameli sprawnie odprowadza wodę, a zarazem zapewnia doskonałą przyczepność i skróconą drogę hamowania w każdych warunkach. Zoptymalizowany przepływ powietrza pomaga w ograniczeniu oporów toczenia, a tym samym – zmniejszeniu spalania i hałasu wytwarzanego w czasie toczenia. Połączenie dopracowanej konstrukcji i zaawansowanej mieszanki sprawia, że model ten nadaje się do długotrwałego użytkowania z zachowaniem dobrych parametrów aż do końca eksploatacji.

Bieżnik Dębica Presto HP 2

Opinie o oponieDębica Presto HP 2


Etykieta Dębica Presto HP 2 dla rozmiaru

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)

Ocena klientów


0/6

Zobacz również opony