Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Falken Azenis FK510

Falken Azenis FK510 - test opony

Bieżnik Falken Azenis FK510


Bieżnik Falken Azenis FK510

Opinie o oponieFalken Azenis FK510


Lolo-Krk napisał(a):

Naprawde super oponki za te pieniądze, polecam każdemu, ja napewno zakupie ponownie, trakcja na mokrym to coś wspaniałego,takiej opony szukałem, nie za głośna, polecam każdemu, po 4 miesiącach i 5tyś km wciąż wygląda jak nowa

Ocena: 6
kris k napisał(a):

Naprawdę super oponki 19 mega wyglad , bardzo ciche , w zakręty wchodz perfekcja mam je w nowym pasacie naprawdę polecam>Trwałości nie oceniam zbyt krótko jej mam

Ocena: 5
Sigi napisał(a):

Bardzo dobre opony, świetna alternatywa dla producentów europejskich.

Ocena: 5
Bożena napisał(a):

Bardzo dobry produkt, godny polecenia allegrowicz.

Ocena: 5
Al Michael napisał(a):

Wg. mnie jest to bardzo dobry wybór dla ludzi jeźdźcach agresywnie samochodem z bardzo dużą mocą. Polecam!

Ocena: 6
Piotr napisał(a):

Jest już to mój 2 komplet tych opon i 3 zapewne też będą Falkeny. Bardzo fajne opony na mokrej nawierzchni przy tylnym napędzie (306km) radzą sobie zjawiskowo dobrze. Polecam.

Ocena: 6

Etykieta Falken Azenis FK510 dla rozmiaru 215/45 R17 91Y

E
A
69 dB dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Efektywność paliwowa - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Model Falken Azenis FK510 stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią A efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.

Opona w testach

(lewa kolumna oznacza miejsce w tescie)
5 Test opon letnich 2016 w rozmiarze 225/45 R17


Ocena klientów


6

Zobacz podobne opony