Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 - test opony

Bieżnik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3


Bieżnik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3

Opinie o oponieGoodyear Eagle F1 Asymmetric 3


Adam Suchta napisał(a):

To już drugi zestaw tych opon bardzo polecam tym bardziej że do kombi zalecane asymetryczne duży plus.

Ocena: 6
magic napisał(a):

polecam

Ocena: 5
Tomasz napisał(a):

Polecam do agresywnej jazdy ;)

Ocena: 6
PPE napisał(a):

Nie hałasuje, nie sprawia wrażenia, że coś jest nie tak, przy dosyć agresywnej jeździe nie widać nadmiernego zużycia. Polecam!

Ocena: 5
ROMAN napisał(a):

Godna polecenia, cena-jakość na 10 punktów

Ocena: 6
Tomaszek napisał(a):

Bardzo polecam te oponki. Przejechałem 8-9 tys km i na oponie zero śladu użytkowania, wyglądają jak nowe. Na suchym rewelacja, auto jedzie jak przyklejone do drogi. Jeżeli chodzi o mokre nawierzchnie również radzi sobie bardzo dobrze, ciężko wpaść w poślizg. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się właśnie na te opony. Teraz wiem, że warto dołożyć parę setek i kupić najwyższą jakość.

Ocena: 6
RP napisał(a):

Przyznam że kupiłem trochę w ciemno. Wygląd nie zachwyca ale nie tego typu priorytetów szukałem. Wybrałem kierując się względami bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. Opona w mojej ocenie cicha i poprawna pod kątem kontroli na drodze. Użytkuje w trybie mieszanym miasto / trasa. Polecam

Ocena: 6
Darek napisał(a):

Na 4 opony 2 musiałem wymienić - z mojej winy, jedną przebiłem, ale nadal uważam, że to bardzo dobra opona.

Ocena: 6
Piotr napisał(a):

Szukałem opon do rodzinnego kombi, kupiłem Zeetex. Po miesiącu użytkowania opony zwróciłem gdyż samochodem nie dało się jechać. Postanowiłem zakupić oponki Goodyear. Dla mnie rewelacja. Ciche, dobrze trzymają, można wreszcie spokojnie podróżować. Trzeba tu wspomnieć ze są dość sztywne. Polecam.

Ocena: 6
Arek napisał(a):

Ogólnie w tej klasie opony są bardzo dobre, ale tylko, gdy są nowe. Nie przejeździłem na nich nawet jednego sezonu, czyli ok 20 k km.

Ocena: 5

Etykieta Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 dla rozmiaru 205/40 R17 84W

E
A
67 dB dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Efektywność paliwowa - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Model Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią A efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.