Partnerem strony jest:

Oponeo.pl
Kleber Dynaxer HP 3

Kleber Dynaxer HP 3 - test opony

Opony letnie Testy opon letnich

Bieżnik Kleber Dynaxer HP 3


Bieżnik Kleber Dynaxer HP 3

Opinie o oponieKleber Dynaxer HP 3


rulez2002 napisał(a):

Bardzo dobra opona na suchą jak i na mokrą nawierzchnię za niewielkie pieniądze. Polecam

Ocena: 6
Tomek napisał(a):

Bardzo dobre opony za przystępną cenę. Uważam, że zarówno na suchej jaki i mokrej nawierzchni zachowują się bardzo dobrze, w zakrętach nie odbiegają od droższych modeli ( wcześniej jeździłem na bridgestonach cenowo sporo droższych ). Jeżdżę dużo i z czystym sumieniem polecam wszystkim te opony.

Ocena: 6
Pysiek2002 napisał(a):

Opony ciche, nie ma żadnych drgań na kierownicy, bardzo wygodnie i komfortowo się jedzie.

Ocena: 6
Tomasz Popek napisał(a):

Opony dobrze radzące sobie w terenie.

Ocena: 5
zt napisał(a):

Dobry produkt w umiarkowanej cenie

Ocena: 5
123 napisał(a):

Typowa tania opona - kupić na sztukę można rozważyć, do użytku dla siebie lepiej wydać pieniądze na opony klasy premium.

Ocena: 4
ATP napisał(a):

Super opony

Ocena: 5
brachol napisał(a):

Warto kupić dobra relacja ceny do jakości.

Ocena: 5
KRZYSIEK napisał(a):

Polecam oponke ja mam ja w pasku i jest ok

Ocena: 5
jarek napisał(a):

Dobrze trzyma się nawierzchni, mały poziom hałasu.

Ocena: 5

Etykieta Kleber Dynaxer HP 3 dla rozmiaru 205/55 R16 91 V

E
B
69 dB

Etykiety opon stanowią ustandaryzowany system oznaczeń pozwalający zapoznać się z podstawowymi cechami oglądanego modelu. Wprowadzone zostały przez Unię Europejską w 2012 roku. Dzielą się na trzy kategorie:

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni - Dobrze sprawdza się na drodze, na której zalega woda. Dzięki optymalizacji konstrukcji cechuje się satysfakcjonującymi parametrami hamowania na mokrej nawierzchni. Uzyskała bardzo przyzwoitą notę E.
  • Efektywność paliwowa - Model Kleber Dynaxer HP 3 stanowi doskonały wybór dla kierowców ceniących sobie zarówno ekonomiczną, jak i ekologiczną jazdę. Może poszczycić się bardzo wysoką kategorią B efektywności paliwowej. Zminimalizowane opory toczenia pozwalają na odczuwalną oszczędność przy spalaniu paliwa, a dodatkowo sprawiają, że samochód emituje mniej spalin do atmosfery.
  • Generowany hałas - Średni poziom hałasu opony na poziomie 69dB oznacza, że posiada ona dobre parametry komfortu akustycznego. Zapewnia stosunkowo cichą pracę oraz redukcję drgań. Dzięki temu można cieszyć się z podróży, bez uciążliwego, jednostajnego szumu.

Opona może uzyskać ocenę w skali od A do F, w przypadku hałasu podawana jest konkretna liczba uśrednionych generowanych decybeli.